Nicolas Jaar przedpremierowo z nową płytą [odsłuch]

Nowojorski producent Nicolas Jaar udostępnił wczoraj przedpremierowo do odsłuchu swój najnowszy album o tytule Cenizas. Płyta ukaże się w najbliższy piątek.

Nicolas Jaar. Minęły cztery lata

Choć oficjalna premiera płyty nowojorskiego producenta odbędzie się 27 marca, wczoraj mogliśmy zapoznać się z jej zawartością za pośrednictwem platformy Twitch. Nicolas Jaar zdecydował się na puszczenie livestreamu, ponieważ chciał umilić czas swoim fanom, którzy w związku pandemią koronawirusa zmuszeni są całymi dniami przebywać w domu.

Długogrające wydawnictwo zapowiadał singiel Sunder, który ujrzał światło dzienne w pierwszej połowie marca. Ostatni album Nicolasa Jaara, sygnowany jego własnym imieniem i nazwiskiem, ukazał się cztery lata temu i nosił nazwę Sirens.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nicolas Jaar i jego dublet

Cenizas to już drugi album, który w tym roku serwuje nam Amerykanin chilijskiego pochodzenia. Pod koniec stycznia Nicolas Jaar wydał krążek 2017-2019 jako Against All Logic. Materiał zebrał bardzo dobre recenzje i przypadł do gustu słuchaczom. Po przesłuchaniu w całości Cenizas – która trafi do fanów house’u dzięki wytwórni Other People – jesteśmy przekonani, że i tym razem będzie podobnie.

Nicolas Jaar. Muzyczne ADHD

Od początku swojej kariery Nicolas Jaar pozostaje wyjątkowo płodnym oraz nad wyraz aktywnym muzykiem. Oprócz tego, że wydaje płyty pod własnym nazwiskiem i jako Against All Logic, to w 2013 roku zwarł szyki z multiinstrumentalistą Dave’em Harringtonem, powołując do życia duet Darkside. Efektem ich współpracy był znakomity album Psychic.

Nicolas spróbował swoich sił także w muzyce filmowej i skomponował alternatywną, awangardową ścieżkę dźwiękową do klasycznego filmu Kwiat granatu. W międzyczasie artysta wspomagał w produkcjach innych artystów, współpracując m.in. z FKA twigs i z Patrickiem Higginsem (AEAEA).

Nicolas Jaar – Cenizas lista utworów

1. Vanish
2. Menysid
3. Cenizas
4. Agosto
5. Gocce
6. Mud
7. Vacíar
8. Sunder
9. Witaj, Chain.
10. Gumy
11. Ogród
12. Xerox
13. Faith Made of Silk

nicolas jaar

Okładka płyty Cenizas

Nicolas Jaar – Cenizas – odsłuch nowej płyty

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →