Muno.pl Launch Party – Nicolas Jaar! BILETY!

News

Odliczamy dni do imprezy Muno.pl Launch Party w poznańskim klubie SQ z Nicolasem Jaar'em w roli głównej, która odbędzie się już 14 stycznia 2011 roku!

Ten zaledwie 20-letni producent to bez wątpienia największe odkrycie na elektronicznej scenie muzycznej w ubiegłym roku. Sam Seth Troxler mówi o nim „jednen z najbardziej utalentowanych umysłów w muzyce elektronicznej”. Słuchając numerów Nicolasa Jaara trudno nie przyznać Troxlerowi racji. „A Time For Us”, „Mi Mujer” czy też remix numeru Bees „Winter Rose” to produkcje niezwykle dojrzałe, które doceniają największe gwiazdy elektroniki.


Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

O ogromnej pupularności występów Jaara na żywo najlepiej świadczy fakt, że najbliższa wolna data artysty to… listopad 2011! Z tym większą przyjemnością zapraszamy Was już 14 stycznia do poznańskiego klubu SQ na Muno.pl Launch Party, na której główną gwiazdą będzie Nicloas Jaar!

 

 

Oprócz seta na żywo Jaara na imprezie usłyszymy także dwa inne Live Acty, w wykonaniu naszych rodzimych gwiazd – Mooryca oraz Bartosza Szczęsnego! Reprezentantem załogi Muno.pl będzie Juniore!

 

Zapraszamy Was do posłuchania muzycznych możliwości Nicolasa Jaara.

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →