Nicolas Jaar i Unsound pokazali, jak tworzyć muzykę… przez Zooma. Powstała płyta

Fot. Materiały promocyjne
News
Unsound doczeka się kolejnego wydawnictwa muzycznego

Improwizowana płyta będąca częścią wspólnego projektu Nicolása Jaara i Unsoundu o nazwie WEAVINGS ukaże się w przyszłym tygodniu.

WEAVINGS – 13 artystów z całego świata stworzyło wspólny utwór

Prowadzony przez Jaara na zlecenie krakowskiego festiwalu Unsound w 2020 roku projekt WEAVINGS prezentował rozciągniętą w czasie improwizację. Artyści i artystki z całego świata występowali wówczas za pośrednictwem aplikacji Zoom.

Nicolas Jaar zaprosił do współpracy takich wykonawców, jak: Aho Ssan, Ka Baird, Angel Bat Dawid, Ellen Fullman, Dirar Kalash, Księżyc, Laraaji, Resina, Paweł Szamburski, Juliana Huxtable, Roland Hernández Guzmán, Wukir Suryadi i Rully Shabara z Senyawa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jlin X SOPHIE – Weavings

Artyści nagrali wspólny utwór 30 września 2020 roku. Jaar miał 24 godziny na zmiksowanie kompozycji, po czym następnego dnia kawałek miał premierę online. W 2021 roku 12 artystów powróciło na festiwal Unsound, by zagrać materiał WEAVINGS na żywo.

Okładka płyty "WEAVINGS"
Okładka wydawnictwa WEAVINGS

Unsound doczeka się kolejnego wydawnictwa muzycznego

Muzyka z projektu WEAVINGS zostanie wydana 25 lutego wspólnie przez Unsound i należącą do Jaara wytwórnię Other People jako dziewięcioutworowy album. Pierwszy utwór z płyty znalazł się również na zeszłorocznej kompilacji Intermission.

Unsound Festival 2022 – data, miejsce, bilety

Dwudziesta, jubileuszowa edycja krakowskiego festiwalu Unsound, odbędzie się między 9 a 16 października 2022 roku. Organizatorzy imprezy zapowiedzieli, że festiwal pojawi się również w innych miastach.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →