Dwie nowe inicjatywy Nicolasa Jaara

fot. Nicolas Jaar / Facebook
Lifestyle News
JAAR

Nicolas Jaar i jego wytwórnia Other People uruchamiają dwa programy grantowe, skierowane do aspirujących artystów z Los Angeles i okolic, a także tych pochodzących z Ameryki Łacińskiej. Sprawdźcie szczegóły!

Nicolas Jaar dla młodych artystów

Nowa inicjatywa OVERTONES skoncentruje się na aspirujących muzykach elektronicznych z rejonu Los Angeles (traktując priorytetowo tych z zaniedbanych społeczności), podczas gdy LADRIDOS jest otwarty wyłącznie dla mówiących po hiszpańsku i mieszkających w obu Amerykach.

Ośmiotygodniowe programy OVERTONES i LADRIDOS obejmują dotację finansową w wysokości 4 375 dolarów na uczestnika, program edukacyjny na temat przemysłu muzycznego oraz produkcji w Abletonie i (w rzeczy samej) dobre rady od mistrza – Nicolasa Jaara.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nicolas Jaar: My Instrument – Ableton

Wytwórnia popularnego artysty – Other People, podjęła współpracę z The Rising Artist Foundation. To nowy system dotacji non-profit dla młodych amerykańskich muzyków. Zgodnie z misją fundacji każdy uczestnik otrzyma środki na pokrycie kosztów ubezpieczenia zdrowotnego na czas trwania warsztatów. Fundacja poprowadzi również warsztaty branżowe z gośćmi specjalnymi.

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”

Z kolei LADRIDOS jest wspierany przez chilijski magazyn muzyki elektronicznej Grieta. Podobnie jak w przypadku OVERTONES Jaar będzie prowadził warsztaty produkcyjne, podczas gdy magazyn zajmie się sesjami branżowymi, koncentrując się na pytaniu: Qué significa ser de aquí? (Co to znaczy być stąd?)

Aplikacje są obecnie otwarte dla obu programów, przy czym do OVERTONES zostanie zamknięta 13 maja o północy czasu PST, a do LADRIDOS 14 czerwca o północy czasu CLT.

Nicolas Jaar – Sónar Barcelona 2012

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wytwórni Other People.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →