Nudny poniedziałek? Niekoniecznie! Tauron Nowa Muzyka ogłosił gorące nazwisko

Fot. Materiały promocyjne
News
Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022 poszerza line-up

Katowicki festiwal przyzwyczaił nas już do frapującej mieszanki prezentowanych wykonawców. Tym razem do line-upu imprezy dołącza żywa legenda i mistrz techno - Donato Dozzy!

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022 poszerza line-up

Wszyscy fani techno mogą zacierać ręce. Katowicki festiwal Tauron Nowa Muzyka poinformował nas dzisiaj w swoich mediach społecznościowych o tym, że na tegorocznej edycji wydarzenia wystąpi Donato Dozzy. Włoski DJ i producent, znany także z duetu Voices From The Lake to wybitny twórca zniuansowanych, hipnotycznych struktur dźwiękowych. Techno w jego wykonaniu to hipnotyczne pejzaże, które zabierają słuchacza w głęboką podróż.

Donato Dozzy w lipcu zagra w Katowicach długi set, pełny zaskakujących zwrotów akcji i niespodzianek

– możemy przeczytać w informacji od organizatora.

Donato Dozzy –

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022 – kogo jeszcze zobaczymy?

W 2022 roku do Katowic przyjadą jeszcze następujący wykonawcy: Moderat, The Bug, Fisz Emade. W kolejnych tygodniach spodziewać możemy się zapewne wysypu kolejnych głośnych nazwisk. Impreza odbędzie się w dniach 21-24 lipca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022 – oby tylko do lata

Organizatorzy festiwalu Tauron Nowa Muzyka nietuzinkowo podchodzą do budowania line-upu swojej imprezy. Wiele pozycji w programie budzi ogromne zaskoczenie i nie mniejszy zachwyt. Tauron Nowa Muzyka osiągnął coś, czym może pochwalić się niewiele podobnych mu imprez. Łącząc czasem bardzo odległe bieguny muzyki i mieszając stare z nowym, udało się w Katowicach stworzyć niesamowity klimat, który co roku spotyka się z ogromną aprobatą ze strony uczestników, artystów i dziennikarzy.

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022
Fot. Materiały orgazanitora

Elektronika, jazz, alternatywa… Tauron Nowa Muzyka kontynuuje znane sobie trendy. Z jednej strony mamy światowej skali headlinerów, z drugiej – mnóstwo gorących, interesujących nazwisk. Nie mogło zabraknąć także kilku smaczków. Nie od dziś wiadomo, że katowicki festiwal lubi zaskakiwać.

Bilety na festiwal Tauron Nowa Muzyka 2022 w Katowicach, który odbędzie się w dniach 21-23 lipca 2022 roku, możecie kupić na stronie Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem!

Kup bilet na Tauron Nowa Muzyka 2022!

Biletomat.pl
Od 299 zł PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →