Moderat zagrają też w Warszawie!

fot. Birgit Kaulfuss
News Zapowiedzi

Berlińskie trio Moderat przybędzie do Warszawy pod koniec roku. Będzie to ich drugi występ w Polsce po koncercie na katowickim festiwalu Tauron Nowa Muzyka i jednocześnie ich powrót do stolicy po sześciu latach. Sprawdźcie szczegóły!

Moderat na koniec roku w Torwarze

Przypominamy, że w tym roku Moderat będą gwiazdą katowickiego festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Jeśli ktoś nie będzie mógł być obecny 23 lipca 2022 w Katowicach albo bardzo mu się spodoba koncert i będzie chciał przeżyć go jeszcze raz, to ekipa Alter Art wyciąga pomocną dłoń, bowiem słynny projekt Apparata i Modeselctora jeszcze w tym roku wróci do Polski. Warszawski koncert Moderat obędzie się 11 grudnia na Torwarze. Jak oznajmili organizatorzy na swojej stronie, limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się we wtorek 15 lutego 2022 o 10:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w środę 16 lutego 2022 o 10:00.

13 maja 2022 MORE D4TA będzie dostępne w trzech różnych fizycznych formatach (Deluxe i Standard Vinyl, CD), a zamówienia przedpremierowe można składać na stronie wytwórni Monkeytown Records.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Moderat – Fast Land

Moderat – ulubieńcy polskiej publiczności

Berlińska formacja założona została 2002 roku przez Saschę Ringa oraz Gernota Bronserta i Sebastiana Szarego. Ich debiutanckim wydawnictwem była EP-ka Auf Kosten Der Gesundheit, którą wydali w 2003 roku. Opublikowany w kwietniu 2009 roku album Moderat okazał się bezbłędną próbą odświeżenia gatunku IDM i minimal techno z melodyjnością kompozycji opartych na charakterystycznym głosie Ringa. Całości towarzyszyła oprawa wizualna opracowana przez Pfadfinderei, robiąca ogromne wrażenie zwłaszcza podczas koncertów Moderat, które wreszcie znalazły odpowiednią formułę i technologię.

W 2013 roku ukazała się płyta II, a wiosną 2016 roku – zamykająca trylogię III. Wszystkie trzy albumy stanowią zamkniętą całość, nie do pomylenia z twórczością innych wykonawców.

Zespół bardzo często gościł w Polsce – do historii przeszły ich kapitalne występy podczas koncertów na festiwalu Tauron Nowa Muzyka czy nieistniejącego już warszawskiego FreeFormFestival.

Moderat wystąpi na Tauron Nowa Muzyka 2022 – gdzie kupić bilety?

Bilety na festiwal Tauron Nowa Muzyka 2022 w Katowicach, który odbędzie się w dniach 21-23 lipca 2022 roku możecie kupić na stronie Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem!

Kup bilet na Tauron Nowa Muzyka 2022 w Katowicach

Biletomat.pl
69 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →