Wielkich come backów ciąg dalszy. Moderat ponownie wystąpią na Tauron Nowa Muzyka

Fot. Birgit Kaulfuß
News

"Bo widzisz, Moderat nie jest już projektem, tymczasowym przedsięwzięciem. To pełnoprawny zespół, a nie zderzenie świata Modeselektora i Apparata" - tak 8 lat temu mówił w wywiadzie Gernot Bronsert, jeden z trzech członków tercetu Moderat. W wywiadzie przeprowadzonym na kilka dni przed swoim drugim występem na festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Jak w wielu takich przypadkach, historia po raz kolejny zatoczyła koło, co oznacza ni mniej, ni więcej tylko to, że możemy Wam zakomunikować wieść: Moderat wracają do Polski!

Sasha Ring, Sebastian Szary i Gernot Bronsert w ostatnim czasie robią wszystko, aby się o nich pisało. Ku zaskoczeniu wszystkich pojawiło się tajemnicze wideo z napisem „MORE D4TA”,  by tydzień późnij powstało wydarzenie o nazwie Moderat — Berlin — Wuhlheide. Brak konkretów musiało nam póki co wystarczyć, niemniej chyba każdy z nas liczył po cichu na zmianę narracji w najbliższym czasie. I tak, jak grom z jasnego nieba, spadł nam Tauron Nowa Muzyka ze swoim premierowym ogłoszenim przyszłorocznej edycji swojego festiwalu. 

Moderat – Live @ Sonar Festival 2017 (Full Set)

Moderat ponownie w Polsce, ponownie na Tauronie

Ogłoszenia tego typu lubimy najbardziej. Niby owiane tajemnicą, z drugiej strony zostawiające otwartą furtkę do dyskusji. Bardziej rozgarnięta osoba zaznajomiona z bieżącymi newsami ze świata muzyki jest w stanie połączyć pasujące do siebie fakty. Ostatnie puszczone w świat informacje potwierdziły powrót kultowego zespołu po 4 letniej przerwie. Dziś już wiemy, że użyta czcionka z charakterystyczną literą „A” przy zapowiedzi zaplanowanego na 26 października ogłoszenia, nie była dziełem przypadku. Dlatego potwierdzamy raz jeszcze, gdyby ktoś jakimś cudem zapomniał: debiutujący blisko 20 lat temu albumem Auf Kosten Der Gesundheit Moderat wystąpią w 2022 na katowickim festiwalu. Po raz trzeci w swojej historii, po raz pierwszy od 5 lat w Polsce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Moderat (@moderat_band)

News będzie aktualizowany na bieżąco.

Tauron Nowa Muzyka 2022 | Katowice

Biletomat.pl
299 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →