Moderat ogłaszają kolejne wydarzenia. Nowy album w drodze?

Fot. Materiały promocyjne
News
Moderat - koncerty w 2022 roku

Coraz więcej dobrych wiadomości dociera do nas z obozu berlińskiego tria. Wiemy już, gdzie dokładnie Moderat wystąpią w przyszłym roku.

Moderat – koncerty w 2022 roku

Kilak dni temu pisaliśmy o tym, że panowie z Moderat podzielili się z nami  przy pomocy mediów społecznościowych informacją o tym, że znów wystąpią wspólnie na scenie. ApparatModeselektor cztery lata temu postanowili skupić się na swoich projektach i zaprzestali wspólnego grania. Teraz ma to ulec zmianie.

Pewne jest już, że w 2022 roku Moderat zagrają na barcelońskim Sónar Festival i w berlińskim Parkbühne Wuhlheide. Oba gigi będą miały miejsce we wrześniu. Na oficjalnej fanpage’u zespołu na Instagramie pojawił się 30-sekundowy klip z napisem MORE D4TA, który niektórzy fani złożyli na nowo w napis MODERAT 4. Taki właśnie tytuł może nosić nowy album niemieckiego tria.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Moderat (@moderat_band)

Moderat – jeden z najbardziej spektakularnych sukcesów na taneczno-elektronicznej scenie ostatnich lat

Moderat to wywodzące się z Berlina trio producenckie. Formacja założona została 2002 roku przez Sasche Ringa oraz Gernota Bronserta i Sebastiana Szarego. Ich debiutanckim wydawnictwem była EP-ka Auf Kosten Der Gesundheit, która wydana została w 2003 roku. Wydany w kwietniu 2009 roku album Moderat okazał się bezbłędną próbą odświeżenia gatunku IDM i minimal techno, z melodyjnością kompozycji opartych na charakterystycznym głosie Ringa. Całości towarzyszyła oprawa wizualna opracowana przez Pfadfinderei, robiąca ogromne wrażenie zwłaszcza podczas koncertów Moderat, które wreszcie znalazły odpowiednią formułę i technologię.

W 2013 roku ukazała się płyta II, a wiosną 2016 roku zamykająca trylogię III. Wszystkie trzy albumy stanowią zamkniętą całość, nie do pomylenia z twórczością innych wykonawców.  Jednocześnie łatwo wyłapać na tych trzech płytach rozwój zespołu, nowe pomysły i przenoszenie poszczególnych akcentów w bogactwie ich dźwięków.

Moderat – Live @ Sonar Festival 2017

Tauron Nowa Muzyka 2022 | Katowice

Biletomat.pl
299 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →