Moderat gwiazdą Tauron Nowa Muzyka!

Wydarzenie

Właśnie poznaliśmy kolejnych artystów, którzy wystąpią w sierpniu podczas Festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach. Występ grupy Moderat będzie z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń!

Premiera nowej płyty tria Moderat przewidziana jest na drugiego sierpnia, tak więc koncert, który odbędzie się w ostatni wakacyjny weekend na terenie Nowej Siedziby Muzeum Śląskiego, będzie pierwszą i najprawdopodobniej jedyną okazją w tym roku, by poznać na żywo materiał z tego dwupłytowego wydawnictwa, zatytułowanego po prostu „II„. Czy doczekamy się następcy uwielbianych „Rusty Nails”? Czy po czterech latach od wydania debiutanckiej płyty zespół przeszedł jakąś znaczącą ewolucję? Tego wszystkiego dowiecie się już za kilka miesięcy w Katowicach!
Moderat
Odpoczynek od elektronicznych eksperymentów zapewni Wam natomiast debiutująca na Festiwalu Tauron Nowa Muzyka Holly Herndon, pochodząca z Berlina artystka, której niesamowity głos i niecodzienne podejście do śpiewania momentalnie zwróciły uwagę światowej krytyki. Jej debiutancki album „Movement” okazał się jednym z najbardziej intrygujących ubiegłorocznych wydarzeń muzycznych, a próby sklasyfikowania jej muzyki, zmusiły recenzentów do sięgnięcia po porównania z klasycznymi nagraniami Björk i Laurie Anderson.
Holly Herdnon
VIII edycja Festiwalu Tauron Nowa Muzyka odbędzie się w dniach 22-25 sierpnia na terenie Nowej Siedziby Muzeum Śląskiego w Katowicach.

POTWIERDZENI ARTYŚCI:

Moderat, Holly Herndon, JETS, Jimmy Edgar, Darling Farah, Dawn Day Night
Źródło: materiały promo

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →