Netflix pokaże serial o początkach Spotify

fot. What's on Netflix
News
Poznaj historię Spotify

Jeszcze w tym miesiącu na najbardziej popularną na świecie platformę streamingową trafi 6-odcinkowy serial obrazujący historię biznesmena Daniela Eka, który założył serwis streamingowy Spotify.

Poznaj historię Spotify

Netflix co rusz raczy nas nowymi premierami seriali, przykuwając na długie godziny do ekranów tv lub laptopów. Tym razem amerykańska platforma streamingowa przygotowała propozycje dla fanów muzyki.

Głównym bohaterem serialu The Playlist jest Daniel Ek – założyciel i CEO Spotify. Fabuła będzie przedstawiała zaś, jak „silne przekonania, niezachwiana determinacja, dostęp i świetne pomysły mogą pomóc małym graczom zakłócić istniejące status quo, zmieniając sposób, w jaki wszyscy słuchamy muzyki”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Reżyserem The Playlist jest Per-Olav Sørensen, a producentami wykonawczymi Berna Levin, Eiffel Mattsson oraz Luke Franklin. Scenariusz do produkcji Netflixa, na podstawie książki Spotify Untold autorstwa Svena Carlssona i Jonasa Leijonhufvuda, napisał zaś Christian Spurrier. Według zapowiedzi mamy mieć do czynienia z sześcioma trwającymi blisko godzinę odcinkami, które przybliżą nam kulisy powstania Spotify. Premiera przewidziana jest na 13 października tego roku.

Mamy już trailer

W oczekiwaniu na serial Netflix udostępnił dwuminutowy zwiastun na swoim kanale YouTube. Zwiastun zawiera megahit Levels autorstwa pochodzącego ze Szwecji, nieżyjącego już DJ-a o ksywce Avicii.

The Playlist | Official Trailer | Netflix

Opowieść założycielska Spotify jest doskonałym przykładem tego, jak lokalna historia może mieć globalny wpływTo nie tylko opowieść o tym, jak zmieniło się całe nasze życie w ciągu ostatniej dekady, ale także o walce o wpływy kulturowe i finansowe w zglobalizowanym, zdigitalizowanym świecie 

– czytamy w informacji prasowej.

W rolach głównych The Playlist wystąpią: Edvin Endre, Ulf Stenberg, Gizem Erdogan, Joel Lützow, Christian Hillborg, Janice Kamya Kavander, Amy Deasismont, Hanna Ardéhn, Sofia Karemyr, Ella Rappich, Agnes Kittelsen, Sam Hazeldine i Patrick Baladi.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →