Zamilska ze ścieżką dźwiękową do najnowszej produkcji Netflixa

fot. facebook.com/zamilska
News
Zamilska

Już 24 maja swoją premierę będzie mieć najnowszy obraz Mateusza Rakowicza zatytułowany Dzień Matki. W polskiej produkcji Netflixa swój udział wzięła m.in. Zamilska, która skomponowała soundtrack na potrzeby filmu. Sprawdź szczegóły.

Zamilska idzie w film

Dzień Matki to nowy polski film Netflixa, który ma udowodnić, że w naszym kraju może powstać dobre kino akcji. Reżyserem i współautorem scenariusza jest Mateusz Rakowicz, znany z dobrze ocenianego Najmro. Kocha, kradnie, szanuje. Główną rolę twardej agentki zagra Agnieszka Grochowska, której rolę widzieliśmy w takich filmach jak W Ciemności, Warszawa, Obce Niebo czy Wałęsa. Człowiek z nadziei. Nie możemy doczekać się aż film zobaczymy i przede wszystkim usłyszymy – za soundtrack odpowiada bowiem jedna z najciekawszych postaci na polskiej scenie elektronicznej – Zamilska.

fot. facebook.com/zamilska

Dzień Matki – opis fabuły

Nina, żyjąca w ukryciu była agentka NATO do zadań specjalnych, musi wykorzystać wszystkie swoje śmiercionośne umiejętności, aby uratować syna porwanego przez bezwzględnych gangsterów. Odnalezienie Maksa to dla niej podwójna szansa. Szansa na ponowne poczucie adrenaliny oraz możliwość powrotu do życia syna, którego musiała przed laty porzucić. W obsadzie są także Adrian Delikta, Dariusz Chojnacki, Paulina Chruściel, Paweł Koślik, Arkadiusz Brykalski, Sebastian Dela, Szymon Wróblewski czy Konrad Eleryk. Premierę filmu zaplanowano na 24 maja.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Film i muzyka elektroniczna. TOP 10 obrazów z naszym ulubionym brzmieniem

Strasznie długo czekałam, aby podzielić się z Wami tą wiadomością. Skomponowałam ścieżkę dźwiękową do filmu „Dzień Matki” w reżyserii Mateusza Rakowicza. W roli głównej zobaczycie najwspanialszą Agnieszkę Grochowską. Z jednej strony chce mi się płakać ze wzruszenia, z drugiej latać po ścianach z podniecenia. Jestem niesamowicie wdzęczna wszystkim, dzięki którym udało mi się wziąć udział w tym niesamowitym projekcie. Reżyserowi dziękuje za zaufanie i przygodę życia! Premiera na Netflixie 24 maja ale już teraz możecie posmakować trochę mojej muzyki w tym cudownie popieprzonym teaserze

– Zamilska

Dzień Matki | Oficjalny zwiastun | NetflixPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →