Spotify pomoże artystom rozwijać kariery

Fot. Materiały promocyjne
News
Spotify z nową, ważną funkcją

Spotify uruchomiło nową stronę, na której muzycy mogą znaleźć wiele cennych porad i wskazówek.

Spotify z nową, ważną funkcją

In Focus – tak nazywa się nowa strona uruchomiona przez Spotify, która w założeniu ma pomagać artystom osiągnąć ich osobiste cele muzyczne. Strona została uruchomiona 1 czerwca i została opisana jako „menedżer artysty w twojej kieszeni”.

In Focus podzielona jest na kilka podkategorii, takich jak np.: nawiązywanie kontaktów z fanami, promowanie muzyki, tworzenie muzyki, zarabianie jako artysta oraz czerpanie inspiracji. Każdy z tych obszarów jest wypełniony poradami zespołu Spotify dla artystów, profesjonalistów z branży oraz poradami od muzycznych supergwiazd, takich jak Olivia Rodrigo, A$AP Ferg, Phoebe Bridgers i wielu innych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Propozycja dla początkujących i doświadczonych artystów

Zapowiedziano również ciągłe odświeżanie wszystkich funkcji i zasobów, aby nadążyć za zmieniającą się branżą muzyczną i zachować „świeżość” pomysłów. Nowa strona jest dostępna i przeznaczona dla artystów rozpoczynających karierę, artystów, którzy dopiero się przebijają, oraz artystów o ugruntowanej pozycji.

Na swojej stronie internetowej Spotify informuje, że „In Focus został stworzony, aby odpowiedzieć na największe pytania i najważniejsze cele, które usłyszeliśmy od artystów kontaktujących się z nami w mediach społecznościowych, poprzez nasze centrum pomocy i w rozmowach 1 na 1″.

Na podstawie tych tysięcy informacji zwrotnych od artystów, uporządkowaliśmy stronę w 21 największych obszarów zainteresowania artystów w branży muzycznej

czytamy w informacji prasowej


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →