Moderat zapowiada album z remiksami „MORE D4TA” – oto pierwszy singiel

fot. BuscarPhoto
News Zapowiedzi
Moderat 23

Trio Saschy Ringa, czyli Apparata oraz duetu Modeselektor - Gernota Bronserta i Sebastiana Szarego, wypuści w marcu album "EVEN MORE D4TA", na którym znajdą się remiksy utworów z ich ubiegłorocznego longplaya. Pierwszym udostępnionym utworem jest "FAST LAND" w interpretacji Marie Davidson.

Jeszcze więcej danych

Po dłuższej przerwie Moderat powrócili na scenę w 2022 roku z MORE D4TA. Czwarty album zespołu uchwycił Moderat w szczytowej formie, ich emocjonalny pop i trzepoczące elektroniczne pejzaże dźwiękowe emitujące ciepłą, niemal bioluminescencyjną poświatę. W ubiegłym roku polska publiczność mogła się o tym przekonać podczas katowickiego festiwalu Tauron Nowa Muzyka, oraz kilka miesięcy później na warszawskim Torwarze.

MODERAT – FAST LAND

Koniecznie przeczytaj: Moderat wraca – dlaczego to tak ważny zespół?

W trakcie ich trasy koncertowej zespół przekazał swój najnowszy materiał do swoich znajomych ze sceny, którzy przygotowali swoje interpretacje. Jak możemy wyczytać w notce prasowej, album EVEN MORE D4TA choć powstawał z myślą o jego zastosowaniu parkietowym, nie jest do końca sfokusowany stricte pod taniec, ani nawet nie ma zbyt wiele wspólnego z oryginałem. Na płycie znajdziemy, aż 10 utworów, a wśród remikserów znaleźli się przedstawiciele eklektycznych gatunków, głównie związani z brytyjską sceną klubową: The Bug, DJ Lag (południowoafrykański producent, nie mylić z naszym dobrym kolegą z Serbii), SHERELLE, Batu, Big Ever, Kin Leonn, Sylvere, ZULI, a pierwszym singlem promującym nadchodzące wydawnictwo jest remiks utworu FAST LAND, autorstwa elektro-punkowej artystki Marie Davidson z Montrealu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Album zostanie wydany 17 marca za pośrednictwem oficyny chłopaków z ModeselektorMonkeytown Records.

MODERAT – FAST LAND (Marie Davidson Remix)

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →