Melvo Baptiste i Matthew Clarck przejmują SASSY z muzyką Defected Records

fot. materiały prasowe
Eventpromo
SASSY, Melvo Baptiste, Matthew Clarck

3 czerwca w SASSY Warszawa, a dzień później w SASSY Gdańsk pojawi się jeden z czołowych didżejów Defected Records – Melvo Baptiste. Support gwiazdy wieczoru zapewni Matthew Clarck. Sprawdźcie szczegóły!

Melvo Baptiste – house’owy łowca talentów

Londyński didżej i producent Melvo Baptiste to jeden z czołowych reprezentantów popularnej wytwórni Defected. Cechą charakterystyczną jego setów jest łączenie elementów soulu, groove’u, funku, disco oraz house’u i wychodzi mu to świetnie. Często można go usłyszeć na Ibizie podczas cyklu Glitterbox.

Melvo Baptiste – Live from Glitterbox, Printworks London – New Years Day 2022

Zainspirowany wizytą w niedzielnym programie BBC Radio London, w którym pracował jego wujek, przyszła gwiazda zajęła się graniem i odkryła, że często nawiązuje do rodzinnych korzeni. Był jednym z pierwszych, którzy dostał swój własny cotygodniowy program w tej prestiżowej rozgłośni – w latach 2012-2018 prezentował go w sobotnie poranki. W 2020 roku didżej wydał swój debiutancki singiel w wytwórni Bad Company z udziałem Phebe’a Edwardsa. Pod egidą Defected założył w ubiegłym roku własną wytwórnię – The Remedy Project, która jest zaangażowana w odkrywanie nowych talentów i rozwijanie myślących przyszłościowo, ujarzmiających gatunki i ambitnych muzyków.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Melvo Baptiste – Live from London (Heineken powered by Defected)

Matthew Clarck – z Poznania w świat

A skoro mowa o wschodzących talentach i przyszłych gwiazdach sceny to nie można pominąć Matthew Clarcka! Jak mogliście się dowiedzieć z naszego kwietniowego newsa, poznański didżej i producent Maciej Borowicz, znany pod aliasem Matthew Clarck, dostał się do ścisłego finału prestiżowego konkursu Defected Records – Unsung Heroes.

Matthew Clarck – DEFECTED Unsung Heroes (round 2) FINAL!

Melvo Baptiste i Matthew Clarck w SASSY – kiedy i gdzie?

Zapamiętajcie! 3 czerwca w piątek Melvo Baptiste i Matthew Clarck zagrają w warszawskim SASSY, a kolejnego dnia, czyli 4 czerwca w gdańskim SASSY. Oba te wydarzenia rozpoczną się o godzinie 23:00, a wstęp na nie jest w cenie 30 zł.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →