Daft Punk – idzie nowe?

fot. James Whatley / wikicommons
News
Daft Punk

Od zawieszenia działalności legendarnego francuskiego duetu Daft Punk minął już rok, a teraz pojawiła się ich tajemnicza strona internetowa. Sprawdźcie szczegóły!

Daft Punk – na pewno reedycja

Daft Punk uruchomili nową stronę internetową z archiwami – widzimy na niej filmik do storyboard Around the World, linki do mediów społecznościowych, a także opcję wpisania się do newslettera. Na ten moment to tyle – prawdopodobnie strona jest przygotowywana pod reedycję kultowego debiutu Homework z 1997 oraz albumu koncertowego Alive 1997, która ma nastąpić już jutro, czyli 15 kwietnia. Warto sobie przypomnieć ich twórczość!

Daft Punk – Revolution 909

Ostatni album Daft Punk, Random Access Memories, ukazał się w 2013 roku i od tego czasu grupa nie wydała żadnej nowej muzyki, a jedynie brała udział w różnych kooperacjach. W lutym 2021 legendarny duet Thomasa Bangaltera oraz Guy-Manuela de Homem-Christo ogłosił zawieszenie działalności. Na początku roku na Reddicie zaczęły krążyć plotki, że wystąpią na Super Bowl jednak okazało się to nieprawdą – zagrali przedstawiciele rapu: Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige i Kendrick Lamar.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”

Daft Punk – Get Lucky ft. Pharrell Williams, Nile Rodgers

W tym tygodniu Nile Rodgers wystąpił w produkcji przypominającą historię duetu oraz proces nagrywania filmu Get Lucky. W rozmowie z Fenderem muzyk opowiada, jak trafił na muzykę Daft Punk – a było to w 2001 roku na paryskiej imprezie promującej Discovery, na którą gitarzysta wybrał się chwilę po śmierci swojego kolegi z zespołu.

Zobacz także: Nie dla „woo woo” i „ooh ooh” na imprezach house, czyli „typowo nietypowa” amerykańska petycja

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →