Nie dla „woo woo” i „ooh ooh” na imprezach house – amerykańska petycja

fot. „Cały czas tłukło"/ YouTube
Kultura Lifestyle News
tukło

Coś na wesoło. Jak donosi EDM.com, w Stanach Zjednoczonych pojawiła się dość zabawna petycja o zakaz krzyczenia „woo woo” podczas występów z muzyką house. Petycja zatytułowana Stop „Woo-Woo”-ing When DJs Play House Music została stworzona przez Johna Jonesa, który nieco żartobliwie podsunął ten pomysł. Sprawdźcie szczegóły!

Petycja – nie dla „woo woo” w USA

Prima Aprilis już za nami i mamy świadomość, że ten news brzmi jak żart, ale, jak możecie dowiedzieć się pod linkiem do petycji Stop „Woo-Woo”-ing When DJs Play House Music, jest to prawda. Jak dotąd zebrano tylko kilkanaście podpisów, a potrzebnych jest 100, zanim będzie mogła trafić do rządu w celu przeprowadzenia debaty.

Rozumiemy, w końcu lubimy muzykę house, mimo że istnieje od dziesięcioleci. Nie ma nic bardziej irytującego niż to, że ludzie krzyczą „woo-woo” w rytm muzyki, gdy DJ gra muzykę house. Niektórzy powiedzieliby nawet, że to gorsze niż stukanie wentylatorami. Po prostu tańczcie i cieszcie się muzyką… nie ma potrzeby skrzeczenia jak pelikan co 5 sekund.

– napisał John Jones

Todd Edwards Historic 1st UK Show Romford, 2003

W petycji prosi się następnie o zakaz takiego zachowania, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie gatunek house ponownie jest popularyzowany na festiwalach i koncertach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Muzyka house staje się coraz bardziej popularna w Stanach każdego dnia, więc ten problem będzie się tylko pogłębiał. Przestańcie z „woo-woo”.

– dodaje

Ogarnij Się – Koncerty i Festiwale Muzyczne

Podczas gdy przyśpiewki „woo woo” lub „ooh ooh” są powszechne od wielu lat, nie ma jednoznacznej odpowiedzi, dlaczego tak bardzo stało się to popularne na imprezach. Oczywiście można się domyślać, bo ile ludzi, tyle spostrzeżeń.

Jeżdżę na rave’y od dwóch lat, słyszę to na każdym wydarzeniu, nawet w utworach takich jak ten powyżej. Skąd to pochodzi?

– zapytał użytkownik Reedita

Myślę, że w Polsce i nie tylko ma to związek z popularyzacją twórczości Scootera, szczególnie wśród środowisk kibicowskich. W Stanach nadmiar „woo woo” wziął się zapewne od turystów, jak również od kibiców piłkarskich. A jakie jest wasze zdanie?

Scooter – Maria

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →