Defected Records docenił Matthew Clarcka

fot. Matthew Clarck
News
Matthew Clarck

Polski didżej i producent Maciej Borowicz, znany pod aliasem Matthew Clarck, dostał się do finału prestiżowego konkursu, z którego zostanie wyłoniony nowy członek uznanej wytwórni house Defected Records. Sprawdźcie szczegóły!

Matthew Clarck idzie po majstra

Rezydent niemal legendarnego, nieistniejącego już poznańskiego klubu SQ w finale Unsung Heroes! Ten konkurs organizowany przez Defected, a sponsorowany przez Pioneer DJ ma za zadanie wyłowienie nowych talentów sceny.

W przeciwieństwie do innych konkursów DJ-skich lub poszukiwania talentów przed nimi w Unsung Heroes chodzi o dostrzeżenie istotnej roli, jaką DJ-e-rezydenci odgrywają w składzie klubu oraz o uznanie często niedocenianej sztuki warm-upu. Zwycięzcy zostaną powitani w rodzinie Defected, uczestnicząc w imprezach na całym świecie, od Londynu po Ibizę, Chorwację i Maltę. Dzięki szeregowi sędziów z całego spektrum muzyki house rekrutowanych do pomocy w poszukiwaniach, Unsung Heroes jest wyrazem naszego nieustannego zaangażowania w inwestowanie w świeże talenty i kulturę klubową jako całość

– napisali organizatorzy konkursu

Artyści z listy finalistów zostali wybrani spośród zgłoszeń na podstawie ich doświadczenia w zakresie miksowania, wyboru utworów i grania warm-upów. Do wielkiego finału zakwalifikowało się w sumie 21 didżejów, którzy zostali desygnowani przez 7-osobowe jury uznanych producentów sceny: Rogera Sancheza, Cinthie, Yousefa, Sefa Kombo, Melvo Baptiste, Sama Divine i Mambo Brothers. Godzinny miks Macieja Borowicza, znanego pod aliasem Matthew Clarck, został doceniony przez jury. Poznański didżej i producent dostał się do fazy finałowej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gratulacje dla finalistów Unsung Heroes 2022. 21 DJ-ów zmierza do ostatniej rundy naszego globalnego poszukiwania talentów. Każdy didżej będzie teraz grał w Defected Broadcasting House, aby mieć szansę zostać jednym z naszych nowych członków na całym świecie w 2022 roku. Każdego didżeja można oglądać od dziś w Defected Broadcasting House. Wkrótce ogłosimy zwycięzców!

– ogłosili Defected na Facebooku

Matthew Clarckowi życzymy powodzenia w finale i trzymamy kciuki!

Matthew Clarck & John James – Pay Me Up

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →