Totally Enormous Extinct Dinosaurs zapowiada swój pierwszy album od 10 lat

fot. Totally Enormous Extinct Dinosaurs
News Zapowiedzi
TEED

Totally Enormous Extinct Dinosaurs wypuścił do sieci nowy singiel promujący jego nadchodzący album When the Lights Go, którego premiera będzie miała miejsce 22 lipca. Posłuchaj The Sleeper!

Totally Enormous Extinct Dinosaurs – powrót po latach

Nowy albumu TEED-a będzie zawierać aż 17 utworów. Kawałki Brytyjczyka choć są dość popowe, zawierają nieoczekiwane progresje i smaczki, które powodują, że jego twórczość fascynuje i chce się do niej wracać.

Jestem wdzięczny, że są ludzie, którzy są zainteresowani większą ilością muzyki ode mnie. Dlatego chcę dać im coś znaczącego.

– powiedział artysta

Kontynuując swoją singlową passę, po publikacji ponurej ballady Blood in the Snow oraz dynamicznym, popowym Crosswalk, mamy trzeci nowy kawałek TEED-a, zatytułowany The Sleeper. Ten powolny, progresywny numer pozwala artyście wyeksponować jego talent do tworzenia piosenek w stylu hymnów z lat 80. Album powstawał w dużej mierze podczas pobytu artysty w Los Angeles.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nowy album jest bardzo intymną odyseją obejmującą tematy związane z miłością i związkami, a także takie jak zdrowie psychiczne, system patriarchalny i zmiany klimatyczne. Wydarzenia ostatniej dekady są bardzo widoczne w pisaniu piosenek artysty oraz zawsze obecne w jego pięknie wyartykułowanej ekspresji na całym albumie.

– czytamy w notce prasowej

Totally Enormous Extinct Dinosaurs – The Sleeper

Koniecznie sprawdź: Introwertyk przejmuje parkiet, czyli dekada Trouble TEED-a

Brytyjski producent Orlando Higgerbottom, znany pod niebywale długim pseudonimem Totally Enormous Extinct Dinosaurs, po sporym sukcesie swojego debiutanckiego Trouble zapadł się pod ziemię. TEED na przestrzeni dziesięciu lat wydał kilka singli i EP-ek, ale głównie spędził czas w trasie, pracując jako współpracownik znanych artystów, a niekiedy jako ghostproducer. Współpraca z Bonobo przyniosła mu nawet zasłużoną nominację do nagrody Grammy.

Bonobo & Totally Enormous Extinct Dinosaurs – Heartbreak

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →