Nie żyje Mighty Mouse. Reprezentant Defected Records miał 48 lat

fot. Mighty Mouse / Facebook
News
mighty mouse

Producent i DJ muzyki house oraz disco Matthew Ward, popularnie znany pod aliasem Mighty Mouse, zmarł nagle „we śnie” z powodu tętniaka aorty w czwartek, 20 października - podaje Defected Records.

Mighty Mouse – wspomnienie

Związany z Defected Records brytyjski producent i DJ Mighty Mouse zmarł przed tygodniem w swoim domu w Hiszpanii.

Wszyscy jesteśmy zagubieni bez jego obecności i ogromnego talentu, myślami łączymy się z jego partnerką Ellen i jego mamą Judy, a także jego dalszą rodziną i wieloma, wieloma przyjaciółmi i fanami

– czytamy w oświadczeniu Defected Records.

Przeczytaj: Dlaczego artyści nie mogą zabronić politykom wykorzystywania ich muzyki?

Mighty Mouse działał na scenie od 2000 roku, ale dopiero w 2019 jego utwory stały się hitami – wówczas The Spirit zostało ogłoszone przez BBC Radio 1 przebojem lata, a jego remiks ABBY Midnight Mouse (Revised) stał się viralem, kiedy to francuski DJ Folamour zagrał go podczas swojego występu dla Boiler Room na FLY Open Air Festival. Ponadto był on stałym bywalcem serii wydarzeń Defected Glitterbox.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mighty Mouse – Midnight Mouse Revised

Pozostał aktywnym DJ-em i producentem aż do śmierci – remiksem piosenki Like You Ridney’a i Inai Day podzielił się na początku tego miesiąca.

Wydałem nowy remiks – jest dostępny wszystkich platformach. Podoba się asom sceny i bardzo dobrze prezentuje się w klubie

– napisał na Instagramie kilka dni przed śmiercią.

Ridney & Inaya Day – Like You (Mighty Mouse Remix)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →