Defected Croatia rozpocznie się już w tym tygodniu

Facebook.com/defectedrecords
News
Defected Croatia

5 sierpnia w Chorwacji rozpocznie się festiwal organizowany przez Defected Records. Wystąpią m.in. Jayda G, Honey Dijon, Armand Van Helden czy Bob Sinclair.

Defected Croatia – słoneczny festiwal z muzyką house

Przez sześć dni i siedem nocy w sierpniu, powiększająca się rodzina fanów Defected Records i ponad 80 światowej klasy DJ-ów i muzyków, spotka się na festiwalu Defected Croatia. Podróżujący ze wszystkich zakątków globu do The Garden, w Tisno na wybrzeżu Adriatyku, celebrować będą wartości muzyki house (inkluzywność i wspólnotę oraz eskapizm w pełnym słońcu i pod gwiazdami). Dwa razy dziennie imprezy na łodzi będą płynąć z najlepszymi undergroundowymi selekcjonerami na otwarte morze. Przede wszystkim ciepła, rodzinna atmosfera festiwalu oznacza, że będzie to szansa na spędzenie czasu ze wszystkimi ulubionymi DJ-ami. Jak piszą organizatorzy — nie ma strefy VIP, tylko dużo jedności i miłości do muzyki house.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Defected Croatia 2019 (Aftermovie)

Typowy dzień na festiwalu rozpoczyna się od sesji uważności na plaży, w tym medytacji i jogi, prowadzonych przez profesjonalistów od dobrego samopoczucia i mających na celu zaszczepienie spokoju i przywrócenie równowagi po długich dniach i nocach tańca. House’owe szaleństwo z kolei wystartuje wczesnym popołudniem na czterech wyjątkowych scenach na terenie The Garden, tocząc się do późnych godzin nocnych i po godzinach w słynnym na całym świecie klubie nocnym Barbarella.

Defected Records

Defected Records to historia wielkiego sukcesu brytyjskiej muzyki tanecznej. Po dziesięciu latach pracy w promocji klubowej dla wielkich firm, 1 stycznia 1999 roku Simon Dunmore założył Defected Records. Plan polegał na stworzeniu odpowiedzi Wielkiej Brytanii na legendarną nowojorską wytwórnię Strictly Rhythm Marka Finkelsteina i Gladys Pizarro. Można powiedzieć, że go zrealizował. Nazwanie Defected najbardziej wpływową wytwórnią house w Wielkiej Brytanii wszech czasów jest całkowicie do przyjęcia.

Hymn Defected CamelPhat & Elderbrook Cola został podchwycony przez pracującego w labelu Weza Saundersa po tym, jak dziesiątki innych wytwórni albo go zignorowało, albo odrzuciło. Został nominowany do nagrody Grammy i Ivor Novello, a także znalazł się na szczycie listy Billboard i był puszczany w programach radiowych i w klubach na całym świecie. Sprzedał się w dwóch milionach egzemplarzy.

CamelPhat & Elderbrook — Cola

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →