Lust Summer 2022 za rogiem. Szalona impreza dla hedonistów wabi kuszącym programem

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Lust Summer 2022 za rogiem. Intrygująca impreza dla dorosłych wabi kuszącym programem

W dniach od 18 do 20 sierpnia na terenie zabytkowego Pałacu Gorzanów odbędzie się jedna z najbardziej intrygujących imprez w naszym kraju. Przed nami noc celebrująca niczym nieskrępowaną zabawę i fantazję. Sprawdź szczegóły tej wyjątkowej imprezy! Tylko dla dorosłych, otwartych, tolerancyjnych poszukiwaczy przygód i doświadczeń.

Lust Summer 2022. Tajemniczość, magia, blichtr

Na początku przybliżymy samą lokalizację nadchodzącego wydarzenia. Pałac Gorzanów. Bajkowo położony, otoczony wzgórzami, lasami i jeziorami zespół zamkowy. Renesansowo-barokowe wnętrza – miejsca uciech siedemnastowiecznej arystokracji. Gdyby markiz de Sade żył w Polsce, właśnie tu kręciłby swoje libertyńskie melanże. W środku kompleksu znajduje się dziedziniec, gdzie odbędzie się część dzienna. Występy w nocy odbędą się w pięknych wnętrzach renesansowego pałacu

Lust Summer 2022 za rogiem. Intrygująca impreza dla dorosłych wabi kuszącym programem
Lust Summer 2022 / fot. materiały prasowe

Jakie atrakcje czekają na nas podczas 48 godzin w przestrzeni nieskrępowanej, tolerancyjnej rozpusty? Organizatorzy zapowiadają kilka sekcji tematycznych. Playroom z meblami BDSM, Darkroom, Basen na dziedzińcu, Ogród rozkoszy, tematyczne dekoracje. Zaintrygowani? My również.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lust Summer 2022. Natura, rozpusta, bal

Program artystyczny tegorocznej edycji Lust Summer robi wrażenie. Oprócz występów DJ-skich topowych artystów z Polski w Pałacu Gorzanów pojawi się m.in. Vipera. To wyrazista wrocławska drag queen, która od dwóch lat zachwyca publiczność w krajowych klubach. Oprócz lip syncu i pokazywania tyłka na scenie zajmuje się również fire show, co zawsze dodaje mocy podczas występów. Lubując się w przekraczaniu granic, od niedawna w swój performance zaczęła wprowadzać wbijanie igieł w ciało.

Lust Summer 2022 za rogiem. Intrygująca impreza dla dorosłych wabi kuszącym programem
Lust Supper / fot. materiały prasowe

Kogo usłyszymy za DJ-ką? Lista jest iście imponująca. Zbliżający się bal swoje muzyczne uniesienia zawdzięczy takim DJ-om jak Kacpa, Zariush, BRAVO GRL, mu”he, Kuriozum, Peregrin, Heather Helix, Atari Baby, Ivan Halyha, Prncs Error, Mental, lena i wielu innych.

Lust Summer to wydarzenie wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju. Mieszanka rozkoszy, ciekawości, podniecenia i szczęścia! Taki eliksir jest dla mnie idealnym stanem. Dużo uśmiechu obecnego, to pamiętam najbardziej. Ludzie i ilość lateksu na nich odzianych, różnorodność strojów i pozytywna energia to chyba najbardziej wyróżnia to wydarzenie na tle reszty festiwali. Tutaj mogłem trafnie nadawać muzyczne tempo, takie jak chciałem, mogłem dać się ponieść. Myślę, że organizatorzy przykuwają dużo uwagi do definicji wolności, przez co goście czują się swobodnie i bezpiecznie zarazem. Jest to impreza techno, ale najważniejszy jest miły vibe. Na LS można usłyszeć nawet oldschoole, mocne electro, czy odmiany transu, jest naprawdę różnorodnie, a nie odczuwa się wyobcowania. To jest dla mnie najważniejsze w imprezie. Myślę, że inni DJ-e zgodzą się ze mną.

– Ivan Halyha, wielokrotny uczestnik imprez Lust Supper, jeden z artystów tegorocznej edycji

Czytaj także: Ivan Halyha – selekcja

Lust Summer 2022
Ivan Halyha / fot. Emiko

Lust Summer 2022. Fetish, fantasy, sun

Obok występów muzycznych Lust Summer 2022 ma w swojej ofercie znakomite wydarzenia towarzyszące. Na miejscu będziemy mogli skorzystać z warsztatów shibari z prowadzącym w postaci NAWARONINA. Jego styl wyróżnia się bardzo emocjonalnym i intymnym podejściem oraz elementami dynamiki Power Exchange. Zwraca również ogromną uwagę na flow i chemię pomiędzy riggerem i rope bottom, która jest, jego zdaniem, niezbędnym elementem wiązania. Na miejscu pojawią się również warsztaty BDSM z opiekunem w postaci SIR GRANT.

Lust Summer 2022 za rogiem. Intrygująca impreza dla dorosłych wabi kuszącym programem
Lust Summer 2022 / fot. materiały prasowe

Ważną postacią będzie również Ewa Żurakowska, która poprowadzi jogę kundalini z kozami. To energetyczna praktyka, która przywraca balans ciała i umysłu, równoważy czakry, aktywuje energię życiową i seksualną.  Poprzez pracę z oddechem i asanami otwieramy się na doświadczanie błogości, wewnętrznej mocy, przyjemności i spokoju. Będziemy także mogli skorzystać z medytacji sensualnej przy dźwiękach gongu i mis. Jest to mistyczna podróż w głąb siebie, zanurzenie w subtelnych wibracjach, które zrelaksują ciało i psyche po intensywnych pałacowych harcach.

Lust Summer 2022. Zasady imprezy

Wstęp na Lust Supper mają tylko osoby posiadające karty klubowe. Bez wyjątków. Te uzyskać można na oficjalnej stronie organizatora. Obowiązuje także ścisły dress-code. W t-shirtach i jeansach można przyjść, ale należy zostawić je w szatni. Na Lust Supper bawimy się wyłącznie w pełnym outficie w stylu fetish. Na terenie imprezy pod żadnym pozorem nie robimy zdjęć – nawet selfie. Akredytowany fotograf z chęcią zrobi Ci kilka fot, jeśli tylko będziesz tego chciał_a. Nie dotykamy i nie dołączamy do bawiących się osób bez ich zgody. Nie uskuteczniamy nachalnego podrywu.

Lust Summer 2022 za rogiem. Intrygująca impreza dla dorosłych wabi kuszącym programem
Lust Summer 2022 / fot. materiały prasowe

Lust Summer 2022. Gdzie kupić bilety?

Bilety na wydarzenie Lust Summer 2022 w Pałacu Gorzanów, odbywające się w dniach 18-20 sierpnia, można zakupić za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Obecnie zostały bilety w ostatniej już, czwartej puli. Istnieje możliwość zakupienia wejściówki na pojedynczy dzień w cenie 250 złotych bądź karnetów dwudniowych w kwocie 410 złotych. UWAGA: IMPREZA TYLKO DLA POSIADACZY KART KLUBOWYCH! NIE MASZ KARTY LUB ZAPROSZENIA DO JEJ ODBIORU – NIE KUPUJ BILETU!

———————————————————————————————————————————–

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Kup bilet na Lust Summer 2022!

Biletomat.pl
250 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →