Zero tolerancji dla nachalności. Lust Supper wraca z kolejną edycją Fetish Party

TRR Production
Eventpromo
Lust Supper w Warszawie, klub Odessa

Lust Supper, czyli Fetish Party z naciskiem na „party”, zawita 5 marca do klubu Odessa w Warszawie. Noc pełna kinksterów i hedonistów celebrująca niczym nieskrępowaną zabawę i fantazję jawi się jako bezpieczna i nowoczesna przestrzeń łączącą rave i kink. Jak będzie w praktyce?

Zero przypadkowych ludzi. Zero tolerancji dla nachalności. Zero jeansów i t-shirtów. Zero kiczu i tandety. Zostaw swoje uprzedzenia w domu. Daj się porwać otwartości, sex-pozytywności i wszechobecnej akceptacji. Dostępna wyłącznie dla posiadaczy kart klubowych impreza projektu Lust Supper zaprasza wszystkie otwarte głowy celebrujące motto: Fetish, Fantasy, Fun. W dziewiętnastej odsłonie cyklu imprez zapoczątkowanych w 2017 roku wystąpią: BEXA, Aerniax, Reverie, hannya i SEXISDEATH.

Lust Supper, Odessa
Fot. Lust Supper

Lust Supper. Otwartość dla każdego

Choć historia Lust Supper sięga 2011 roku i pierwszego zetknięcia się założycieli projektu Marii i Hermana z niemiecką i brytyjską sceną fetish, projekt formalnie został założony w 2017 roku. Natychmiastowy zachwyt nad imprezami pełnymi hedonistycznych ekspresji momentalnie przerodził się w chęć przeniesienia niespotykanego wcześniej klimatu do Polski. Zamysł imprez spod LS od początku miał być jeden i ten sam: fetish plus techno. Połączone ze sobą dwa, do niedawna odległe od siebie światy, stały się bezpieczną przestrzenią LGBT+ Friendly dla wszystkich, którzy szanują zasadę konsensualności i pozostałe reguły (dress code, no photo policy) eventów LS bez względu na orientację i tożsamość płciową.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Organizatorzy sztywno trzymają się ściśle określonego dress code’u podzielonego na „dozwolone”: skóra, lateks, stroje z PCV, uprzęże czy łańcuchy i „niedozwolone”: codzienne ciuchy, ubrania sportowe, zwykły garnitur. Innymi słowy – ma być niegrzecznie, perwersyjnie i z fantazją. Ktokolwiek nie jest pewien wybranego na tę noc outfitu, może mailowo skontaktować się z organizatorem w celu wyjaśnienia trapiących go wątpliwości.

W T-shirtach i jeansach możesz przyjść, ale zostaw je w szatni. Na Lust Supper baw się tylko w pełnym outficie w stylu fetish. Na terenie imprezy pod żadnym pozorem nie rób zdjęć – nawet selfie. Nasz akredytowany fotograf z chęcią zrobi Ci kilka fot, jeśli tylko będziesz tego chciał. Nie dotykaj i nie dołączaj do bawiących się osób bez ich zgody. Nie uskuteczniaj nachalnego podrywu.

– pisze organizator

 LUST SUPPER XVIII – #𝕭𝖎𝖙𝖊𝕸𝖊𝕳𝖆𝖗𝖉 AFTERMOVIE

Lust Supper – bilety na XIX edycję

Bilety na wydarzenie Lust Supper XIX – #RaveWithYourSlave są dostępne jedynie w ramach trzeciej puli na stronie Biletomat.pl. Podobnie, jak w przypadku poprzednich edycji, na miejsce imprezy wybrano klub Odessa umiejscowiony na ulicy Kolejowej 8c w Warszawie. Ponadto w trakcie imprezy będzie można zakupić koszulki LS, z których sprzedaży pieniądze w pełni zostaną przeznaczone na pomoc ukraińskim żołnierzom!

Jeśli nie będzie Cię na najbliższej imprezie, ale chcesz charytatywną koszulkę – napisz do nas w tym tygodniu. Ogarniemy to wysyłkowo. Nie potrzebujesz koszulki – możesz pomóc w inny sposób! Na bramce będzie puszka i hajsik z niej przekażemy na UNICEF pomagający dzieciakom w Ukrainie! Już w tę sobotę spotykamy się wszyscy w miejscu, które nazywa się Odessa! 

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →