Rave The Planet odbędzie się w przyszłym roku. Znamy więcej szczegółów

News
love parade

Nowa niemiecka impreza uliczna wystartuje w lipcu 2022 roku w Berlinie. Czego możemy się po niej spodziewać?

Rave The Planet w 2022 roku

Organizacja Rave The Planet ma zamiar zorganizować wielki, plenerowy festiwal muzyki elektronicznej na miarę legendarnego Love Parade. Impreza zagości na berlińskich ulicach 9 lipca 2022 roku. Pomysłodawcy przedsięwzięcia ogłosili, że zebrali już na ten cel 400 tysięcy euro, oraz  „zabezpieczyli i zarejestrowali” datę w 2022 roku u odpowiednich organów miejskich i państwowych.

Za „Nową paradę” odpowiadają takie osoby, jak: Oliver Huntemann, Felix Kröcher, Christian Smith, Babetta, Gabriel Ananda i Matthew Jonson, a jest współprowadzona przez oryginalnego współzałożyciela Love Parade i popularnego DJa Dr Motte.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

love parade

Dr Motte

Choć był to bardzo trudny czas, nie zabrakło w nim muzyki i miłości, dzięki którym możemy działać dalej! Z Waszą pomocą uzbieraliśmy już ponad 390000 euro na realizację naszych społecznych celów! Jesteśmy wręcz oniemiali z wrażenia widząc, że aż 24000 osób wzięło udział w naszej kampanii „Fundraving”! Kochamy Was za to! – napisali przedstawiciele Rave The Planet

Rave The Planet wystosował również specjalne oświadczenie dotyczące Rave The Planet w trzech językach – angielskim, niemieckim i polskim. Z jego treścią możecie zapoznać się poniżej.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również