Rave The Planet odbędzie się w przyszłym roku. Znamy więcej szczegółów

News
love parade

Nowa niemiecka impreza uliczna wystartuje w lipcu 2022 roku w Berlinie. Czego możemy się po niej spodziewać?

Rave The Planet w 2022 roku

Organizacja Rave The Planet ma zamiar zorganizować wielki, plenerowy festiwal muzyki elektronicznej na miarę legendarnego Love Parade. Impreza zagości na berlińskich ulicach 9 lipca 2022 roku. Pomysłodawcy przedsięwzięcia ogłosili, że zebrali już na ten cel 400 tysięcy euro, oraz  „zabezpieczyli i zarejestrowali” datę w 2022 roku u odpowiednich organów miejskich i państwowych.

Za „Nową paradę” odpowiadają takie osoby, jak: Oliver Huntemann, Felix Kröcher, Christian Smith, Babetta, Gabriel Ananda i Matthew Jonson, a jest współprowadzona przez oryginalnego współzałożyciela Love Parade i popularnego DJa Dr Motte.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

love parade

Dr Motte

Choć był to bardzo trudny czas, nie zabrakło w nim muzyki i miłości, dzięki którym możemy działać dalej! Z Waszą pomocą uzbieraliśmy już ponad 390000 euro na realizację naszych społecznych celów! Jesteśmy wręcz oniemiali z wrażenia widząc, że aż 24000 osób wzięło udział w naszej kampanii „Fundraving”! Kochamy Was za to! – napisali przedstawiciele Rave The Planet

Rave The Planet wystosował również specjalne oświadczenie dotyczące Rave The Planet w trzech językach – angielskim, niemieckim i polskim. Z jego treścią możecie zapoznać się poniżej.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →