Koneserski smaczek dla fanów Daft Punk. Duet publikuje nieznane wcześniej nagrania

facebook.com/daftpunk
News
daft punk

Nie brakuje wśród nas ortodoksyjnych fanów Daft Punk, wyczekujących kolejnych utworów legendarnego, elektronicznego duetu. Dzisiejsza wiadomość z pewnością ich ucieszy - z okazji 10-lecia Random Access Memories Francuzi publikują nieznany wcześniej materiał. Sprawdź szczegóły.

Daft Punk odświeżają klasyka

Wielbiciele cybernetycznego disco i house’u mogą zacierać ręce. Z okazji jubileuszu Random Access Memories, giganci tanecznej muzyki elektronicznej Daft Punk wydadzą odświeżoną wersję jednego z najsłynniejszych krążków w swojej dyskografii. Prawie 35 minut bonusowej muzyki obejmie m.in. wczesne wersje Get Lucky i Lose Yourself To Dance. Premierę zaplanowany na 12 maja tego roku ale już teraz można składać zamówienia na oficjalnej stronie francuskiej formacji.

Daft Punk
via facebook.com/daftpunk

Nowy zestaw w formatach triple-LP i double-CD (wraz z wersją digital) zawierać będzie dziewięć niepublikowanych dotąd utworów o łącznej długości 35 minut. Wśród bonusów znajdą się alternatywne wersje Get Lucky, Lose Yourself To Dance i Give Life Back To Music. Francuzi szykują dla nas również niedokończone dema i inne zakulisowe nagrania. Na płycie pojawi się także wersja Touch z 2021 roku wykorzystana w pożegnalnym teledysku duetu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Thomas Bangalter z Daft Punk zaskakuje swoją nową muzyką

Aż osiem lat trzeba było czekać na zupełnie nowe, studyjne dzieło grupy Daft Punk Random Access Memories – francuskiej formacji, która zrewolucjonizowała nie tylko podejście do muzyki elektronicznej, ale rynek muzyczny w ogóle. Ukrywający się pod hełmami robotów Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter najpierw stali się sensacją w Europe – ich debiutancki krążek Homework uznany został za arcydzieło muzyki house, a single z tego i kolejnych albumów trafiły na mainstreamowe listy przebojów w kilkunastu krajach.

Daft Punk – Random Access Memories (10th Anniversary Edition) 

Prawdziwy przełom jeśli chodzi o mainstreamową karierę duetu nastąpił w 2007 roku za sprawą rapera Kanye Westa, który zsamplował utwór Daft Punk Harder, Better, Faster, Stronger w swoim singlu Stronger. Od tego czasu zespół trafił do światowej czołówki wykonawców muzyki elektronicznej i każde jego dokonanie z niecierpliwością wyczekiwane jest po obu stronach Atlantyku. Random Access Memories zawiera 13 utworów a wśród gości na płycie pojawili się m.in. uznawany za współtwórcę muzyki disco Giorgio Moroder, frontman słynnej w latach 70. i 80. disco-funkowej grupy Chic Nile Rodgers czy amerykański raper Pharrell Williams.

Tracklist

01. Give Life Back To Music
02. The Game Of Love
03. Giorgio By Moroder
04. Within
05. Instant Crush
06. Lose Yourself To Dance
07. Touch
08. Get Lucky
09. Beyond
10. Motherboard
11. Fragments of Time
12. Doin’ it right
13. Contact
14. Horizon (Japan CD)
15. GLBTM (Studio Outtakes)
16. Infinity Repeating (2013 Demo)
17. GL (Early Take)
18. Prime (2012 Unfinished)
19. LYTD (Vocoder Tests)
20. The Writing of Fragments Of Time
21. Touch (2021 Epilogue)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →