Thomas Bangalter z Daft Punk zaskakuje swoją nową muzyką

Fot. Magneticmag.com
News

Fani Daft Punk mogą posłuchać już nowych utworów skomponowanych przez Thomasa Bangaltera na potrzeby spektaklu baletowego Mythologies.

Fani Daft Punk mogą być zaskoczeni

Legendarny członek Daft Punk napisał muzykę do francuskiego spektaklu zatytułowanego Mythologies, który swoją premierę miał 1 lipca w Grand Théâtre de Bordeaux, a 10 lipca zakończył pierwszy cykl grania. Bangalter został zauważony na spektaklu, kiedy odbierał owację na stojąco wraz z obsadą i załogą teatru.

Według oficjalnego opisu spektakl „bada współczesne rytuały i mity założycielskie, które kształtują zbiorową wyobraźnię”. Mythologies czeka teraz 37-dniowe tournée po kraju. Niestety nic nie wiadomo o tym, żeby sztuka miała zawitać także do innych europejskich miast.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Former Daft Punk member goes from electronic dance to classical

Co jeszcze szykuje dla nas Thomas Bangalter

Wiadomość o nowym projekcie Bangaltera pojawiła się w sierpniu ubiegłego roku. Jest to pierwszy duży solowy projekt muzyka po rozpadzie jego macierzystego zespołu w lutym 2021 roku. Do sieci trafił materiał video z baletu z muzyką eksczłonka elektronicznego duetu. Możecie się z nią zapoznać poniżej:

Daft Punk – Around the World

Fani zauważyli, że nowy utwór przypomina orkiestrowe Giorgio by Moroder Daft Punk.

Przypomnijmy, że pod koniec czerwca w Internecie pojawił się materiał video wrzucony przez Lil Nasa X, twórcę hitu Old Town Road, na którym widać wyglądającego jak Bangalter mężczyznę, który wchodzi do studia rapera z gitarą. Do tej pory żaden z artystów nie potwierdził ani nie podzielił się informacjami na temat potencjalnej współpracy, ale być może w niedalekiej przyszłości podzielą się oni z nami ekscytującymi i poruszającymi wyobraźnię wieściami.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →