Daft Punk doczekali się książki o sobie. Wiemy, kiedy trafi do sprzedaży

Fot. Insomniac
News

Disco Pogo ogłosiło wydanie książki w hołdzie francuskiemu duetowi Daft Punk. Co się w niej znajdzie? 

Daft Punk na 250 stronach

Pomimo tego, że minął ponad rok, odkąd po 28 latach przepełnionej sukcesami kariery Daft Punk zakończyli muzyczną działalność, to wciąż ukazują się różnego rodzaju wydawnictwa związane z duetem. Jednym z nich jest 250-stronicowa książka We Are The Robot, która zadebiutuje na rynku 1 marca 2023 roku. 

Według zapowiedzi wydawnictwa Disco Pogo książka śledzi historię duetu od jego początków aż do niespodziewanego rozpadu. Oprócz wywiadów i licznych zdjęć We Are The Robot zawiera wiele nowych materiałów, takich jak m.in. historyczne artykuły pisarzy Alexisa Petridisa, Emmy Warren i Paula Mardlesa nt. zespołu, pierwsze „zdemaskowane” zdjęcie Daft Punk z okładki magazynu, wywiad dla Jockey Slut z 1996 roku czy ręcznie pisane notatki przez Guya-Manuela de Homem-Christo i Thomas Bangaltera.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Daft Punk doczekali się książki o sobie. Wiemy, kiedy trafi do sprzedaży
fot. Materiały promocyjne

Przypomnijmy, że na początku tego roku Daft Punk zaczęli udostępniać materiały archiwalne za pośrednictwem nowej strony internetowej. Możecie to sprawdzić tutaj. We Are The Robots można zamawiać przedpremierowo pod tym linkiem

Legendarny duet, za którym wszyscy tęsknią

Daft Punk to francuski duet tworzący muzykę elektroniczną założony w 1993 roku w Paryżu. Jego twórcy to Guy-Manuel de Homem-Christo oraz Thomas Bangalter – szkolni przyjaciele. Ich debiutancki krążek pod tytułem Homework ukazał się w styczniu 1997 roku. Największy sukces odniosła ostatnia płyta duetu – Random Access Memories, wydana w maju 2013 roku. Trafiła na 1. miejsce listy najpopularniejszych albumów w USA – Billboard 200. Pokryła się platyną oraz wielokrotną platyną w 14 krajach. Ponadto przyniosła artystom 4 nagrody Grammy, w tym dwie za piosenkę Get Lucky nagraną we współpracy z Pharrellem Williamsem.

Daft Punk doczekali się książki o sobie. Wiemy, kiedy trafi do sprzedaży
fot. Mixmag


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →