„Boyhood w rytmie Daft Punk” – zobacz nowy zwiastun filmu Eden

Zapowiedzi

Nagrodzona w Cannes francuska reżyserka Mia Hansen-Løve przedstawia przejmującą i elektryzującą opowieść o ludziach, których muzyka klubowa portretuje lepiej niż jakiekolwiek inne wydarzenie. "Eden", czyli pulsująca tanecznym bitem podróż młodego człowieka w dorosłość, w kinach już w maju!

Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: kluby, imprezy, podróże, pierwsze miłości, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim – jedyną miłością i prawdziwą pasją. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby pozostania wiernym sobie i swojej pasji – po latach Paul wciąż nie widzi świata poza muzyką. Świat muzyki przestał jednak zauważać jego.
Film „Eden” w reżyserii Mii Hansen-Løve jest intymną opowieścią o dojrzewaniu w czasach, gdy zabawa i przyjemności stały się sposobem na życie. Scenariusz filmu wspólnie z reżyserką napisał jej brat, DJ, Sven Hansen-Løve, którego historia była inspiracją do powstania obrazu. Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter, czyli duet Daft Punk, wspierali powstanie filmu od samego początku i stali się jego muzycznymi patronami.
„Eden” trafi do kin 29 maja. Dystrybutorem obrazu w Polsce jest M2 Films.
Miło nam ogłosić, że Muno.pl objęło patronat medialny nad filmem „Eden”.

Źródło: materiały prasowe

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →