Kolejna muzyczna zapowiedź nowej płyty Darkside

Fot. Materiały promocyjne
News
Darkside po raz trzeci

Lawmaker – tak nazywa się singiel promujący płytę Darkside Spiral, która ukazać ma się w lipcu tego roku.

Darkside po raz trzeci

Najnowszy album duetu, który tworzą Nicolás Jaar i Dave Harrington trafi do słuchaczy 23 lipca dzięki wytwórni Matador. Krążek zapowiadały już single The Limit oraz Liberty Bell, teraz promować go będzie kolejne nagranie o tytule Lawmaker.

DARKSIDE – Lawmaker

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Harrington i Jaar napisali w oświadczeniu prasowym, że nagrali sześć z dziewięciu kawałków Spiral w ciągu jednego tygodnia w 2018 roku, podczas gdy wynajmowali razem dom w Flemington w New Jersey. Ukończenie albumu zajęło kolejne półtora roku.

Od początku Darkside był naszym jam bandem. Coś, co robiliśmy w wolne dni. Kiedy zebraliśmy się ponownie, to dlatego, że naprawdę nie mogliśmy się doczekać, aby znów razem jamować – wyjaśnił Jaar w oświadczeniu.

Czuliśmy, że znów nadszedł czas. W tym zespole robimy rzeczy, których nigdy nie zrobilibyśmy sami. Darkside to ta trzecia osoba w pokoju, która po prostu pojawia się, gdy tworzymy razem muzykę – dodał zaś Harrington.

W listopadzie ubiegłego roku Darkside wydali swój album live z ostatniej trasy koncertowej  PSYCHIC LIVE JULY 17 2014.

Darkside – duet nie z tej ziemi

Jedyny, jak do tej pory, studyjny krążek duetu Psychic ukazał się 2013 roku. Nicolás Jaar swoją ostatnią płytę wydał w 2020 roku. Nosi ona tytuł się ona Cenizas. Z kolei Dave Harrington – też w 2020 roku – pojawił się na albumie First Flight (Solar Live, Vol. 5).

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również