Kolejna muzyczna zapowiedź nowej płyty Darkside

Fot. Materiały promocyjne
News
Darkside po raz trzeci

Lawmaker – tak nazywa się singiel promujący płytę Darkside Spiral, która ukazać ma się w lipcu tego roku.

Darkside po raz trzeci

Najnowszy album duetu, który tworzą Nicolás Jaar i Dave Harrington trafi do słuchaczy 23 lipca dzięki wytwórni Matador. Krążek zapowiadały już single The Limit oraz Liberty Bell, teraz promować go będzie kolejne nagranie o tytule Lawmaker.

DARKSIDE – Lawmaker

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Harrington i Jaar napisali w oświadczeniu prasowym, że nagrali sześć z dziewięciu kawałków Spiral w ciągu jednego tygodnia w 2018 roku, podczas gdy wynajmowali razem dom w Flemington w New Jersey. Ukończenie albumu zajęło kolejne półtora roku.

Od początku Darkside był naszym jam bandem. Coś, co robiliśmy w wolne dni. Kiedy zebraliśmy się ponownie, to dlatego, że naprawdę nie mogliśmy się doczekać, aby znów razem jamować – wyjaśnił Jaar w oświadczeniu.

Czuliśmy, że znów nadszedł czas. W tym zespole robimy rzeczy, których nigdy nie zrobilibyśmy sami. Darkside to ta trzecia osoba w pokoju, która po prostu pojawia się, gdy tworzymy razem muzykę – dodał zaś Harrington.

W listopadzie ubiegłego roku Darkside wydali swój album live z ostatniej trasy koncertowej  PSYCHIC LIVE JULY 17 2014.

Darkside – duet nie z tej ziemi

Jedyny, jak do tej pory, studyjny krążek duetu Psychic ukazał się 2013 roku. Nicolás Jaar swoją ostatnią płytę wydał w 2020 roku. Nosi ona tytuł się ona Cenizas. Z kolei Dave Harrington – też w 2020 roku – pojawił się na albumie First Flight (Solar Live, Vol. 5).

 

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →