Ciemna strona Nicolasa Jaara

Zapowiedzi

Jeden z najgorętszych producentów ostatnich lat - Nicolas Jaar, zakłada wraz z Davem Harringtonem nowy projekt muzyczny o nazwie Darkside! Premierowe wydawnictwo już w grudniu!

Zaledwie 22-letni Nicolas Jaar to jeden z najbardziej utalentowanych artystów w muzyce elektronicznej ostatnich lat. Producent zadebiutował w 2008 roku singlem „The Student” dla wytwórni Wolf + Lamb Music. Następnie przyszła poraz na wydawnictwa dla Circus Company oraz własnego labelu Clown And Sunset.

Prawdziwy jednak przełom w karierze Jaara nastąpił wraz z wydaniem debiutanckiego albumu „Space Is Only Noise”, który został okrzyknięty przez wpływowe media muzyczne najlepszą płytą roku! Nie bez przyczyny to właśnie Nicolas Jaar swym występem uświetnił naszą imprezę 'Muno.pl Launch Party’ w styczniu tego roku, tuż przed wydaniem rewelacyjnego longplaya.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po nieco dłuższej przerwie wydawniczej spowodowanej studiami, Nicolas Jaar powraca z nowym materiałem. Tym razem artysta zapowiada kolaboracyjny projekt pod nazwą Darkside, który tworzy wraz z gitarzystą Davem Harringtonem. Panowie nagrali jak na razie wspólnie trzy produckje, które będziemy mogli podziwiać już 5 grudnia, kiedy to trafią do sprzedaży za pośrednictwem Clown And Sunset.

Po numerach należy spodziewać się latynowskich dźwięków, bluesowych gitarowych riffów oraz ciepłych wokali.

Darkside – Darkside EP

Data wydania: 05.12.2011

Tracklista:

A1

A2

A3

MUNO.TV Nicolas Jaar Interview before Muno.pl Launch Party POLAND 2011 from Muno TV on Vimeo.


Nicolas Jaar , Fireside Chat 16-08-2011 by nightclubber.ro

Nicolas Jaar – Liquid Radio (FM4) – 14-02-2011 by R_co

Nicolas Jaar , XLR8R Podcast by nightclubber.ro

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →