Kluby powracają jako bary. Branża powoli staje na nogi

News

Nowa, post-pandemiczna rzeczywistość niesie za sobą nowe wyzwania. Branża klubowa powoli powraca ale w zmienionej formie. Nocne lokale otwierają się jako bary i puby.

Kluby powracają w zmienionej formie

Świat powoli wraca na stare tory. Na całym świecie luzowane są kolejne obostrzenia dotyczące zgromadzeń publicznych, gospodarka powoli staje na nogi. Nowa rzeczywistość jaką zastaliśmy po pandemii COVID-19 niesie za sobą jednak szereg wyzwań. Głównie tych dotyczą one wytycznych sanitarnych, które, jak powszechnie wiadomo, nie są proste do utrzymania.

Jak łatwo można było się domyślić po wcześniejszych posunięciach polskiego rządu, ekipa rządząca wciąż nie traktuje poważnie branży muzycznej. W świetle najnowszych regulacji kluby nie mogą powrócić do dawnego tryby działania, a koncertów w formie znanej sprzed epidemiologicznej zawieruchy nie doczekamy się najprawdopodobniej jeszcze długo. Naszym ulubionym przybytkom nie pozostało nic innego, jak dopasować się do nowych warunków i otworzyć swoje podwoje. W formie barów. Większość polskich klubów na następne tygodnie przekształci się w lokale, które bardziej kojarzą się z serwowaniem piwa niż parkietem i dymiarką.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Specjalnie dla Was zebraliśmy wszystkie otwarcia klubów, które czekają nas w nadchodzących tygodniach.

Kluby powracają w Poznaniu

Tama Bar | Otwarcie dziedzińca

Kup bilety na wydarzenia w Tamie na Biletomat.pl.

Tama powraca w nowej formule. Główny parkiet zostaje wciąż zamknięty, ale za to włodarze klubu zapowiadają otwarcie kuchni i dziedzińca.

Schron w pubowej odsłonie

Schron również powraca jako pub. Codziennie od godziny 21:00 możecie zajrzeć do bunkra i napić się piwka.

Kluby powracają w Warszawie

Smolna Bar Opening

Smolna Bar

Smolna otwiera swoje podwoje. Specjalnie z tego okazji będziecie mogli wypić piwko w zupełnie nowej, zaadaptowanej do współczesnych warunków przestrzeni klubu.

OGRÓD ISKRY- START SEZONU 2020

Kup bilety na wydarzenia w Iskra Pole Mokotowskie na Biletomat.pl.

Iskra Pole Mokotowskie również wraca do funkcjonowania. Lokal otwiera się ze zdwojoną siłą. Czego możemy się spodziewać? Oj, będzie się działo. W piątek degustacja oferty barowej, podczas której przygrywać będzie min. Seb Skalski i Anthony Saint. We sobotę możecie wbijać już od samego południa, a po południu zagra dla was Nucasa i Nowosad. A to nie koniec atrakcji. Od teraz co weekend Pikniki Tematyczne, Kulturalne i Lekko Techno. Do tego na Mokotów powróci stand up i wiele innych wydarzeń (więcej szczegółów znajdziecie tutaj).

JASNA 1 BAR / Weekend #2

Jasna 1 wraca już w ten weekend aby serwować Wam muzykę w najlepszym wydaniu. W piątek za deckami usłyszymy przez całą noc Septa (który niedawno wydał doskonałą EPkę, o której więcej przeczytacie tutaj), w sobotę natomiast dźwięki serwować będzie Pitti Schmitti.

Kluby powracają w Krakowie

Barowe stoliki i nowa, spokojniejsza selekcja prezentowana przez rezydentów Prozak 2.0. Wszystko oczywiście przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa nałożonych przez rząd. Brzmi fantastycznie.

Szpitalna 1: Otwieramy Bramę!

Szpitalna 1 również powraca w nowej formie – koktajl baru z ogródkiem. Od 18:00 do 22:00 w ten weekend czas umilać Wam będą Lay Dj, BC GANG$TEPPAZ, Karmellove, DJ FONIC, Leeway, Derek Whizzer. Od 22:30 otwarcie przenosi się do specjalnie zaadaptowanej przestrzeni piwnicy, gdzie serwowane będą cięższe dźwięki przez ekipę TECHNO TECHYES, a w sobotę Neurodydaktyka.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →