Ogród Iskry otwiera sezon w najbliższy weekend

News Galeria
Ogród Iskra

W programie m.in. degustacja barowa, muzyka na żywo i niespodzianki.

Ogród Iskry na lato

W tym roku Ogród Iskry ma być przede wszystkim miejscem, gdzie goście będą mogli zapomnieć o wszelkich troskach dnia codziennego i oddać się relaksowi w zielonej przestrzeni.

Nareszcie możemy zaprosić na otwarcie sezonu w naszym ogrodzie i zaprosić wszystkich do wspólnej sielanki pod chmurką – napisali w informacji prasowej właściciele Ogrodu Iskry.

Ogród Iskry – wpadnijcie już w najbliższy piątek

W piątek popularną warszawską miejscówkę będzie można odwiedzać już od godz. 18:00. Wtedy właśnie zacznie się degustacja barowa przy muzyce, o którą zadbają The Saint oraz Simon Mattson.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W sobotę Ogrody wystartują w samo południe, dzięki czemu nadarzy się okazja do wykorzystania pięknej pogody na leżakach czy strefach tematycznych, popijając legendarną lemoniadę lub inne trunki. Od godziny 15:00 w muzyczny rejs zabiorą gości DJe – Seb Skalski, NuCasaNowosad

Niedziela oznacza chillout. Odwiedzający będą zapraszani od godziny 12:00 i będzie na nich czekać wiele atrakcji-niespodzianek. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, a o muzykę zadba dobrze znany kolektyw Yoruba.

Właściciele Ogrodu Iskry zapowiedzieli, że w tym sezonie odbywać będą się Weekendowe Pikniki Tematyczne  – przy najlepszych klubowych dźwiękach – jak również Niedzielne Pikniki Kulinarne Outdoor Comedy Sucks (we współpracy z Stand Up Polska!). Otwarte zostaną także Sheesha Bar, Zielona Biblioteka, a swoją działalność wznowią Pikniki Lekko Techno.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Ogród Iskry


Silence Groove w Iskra Pole Mokotowskie – bilety

Już niedługo w klubie Iskra Pole Mokotowskie w Warszawie odbędzie się niesamowita impreza, której nie może przegapić żaden fan dnb – 26. edycja cyklu Sublimacja & Dramen Loop. W trakcie wydarzenia zagrają tacy artyści jak Olaf Bassowski Dramenloop, Panton Sublimacja, Doc Scott Metalheadz, SCAR Metalheadz, Stickorama. Waveforms, Silence Groove PL/SK 31 Recordings i Bambi Uzi Hałas. Musicie wziąć w tym udział! Bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl.


Ben Böhmer w Iskra Pole Mokotowskie – bilety

Natomiast we wrześniu do Warszawy przyjeżdża Ben Böhmer ze swoim live actem w ramach światowego tour promującego album Breathing. Jest to DJ mieszkający w Berlinie, który w ostatnich latach został jednym z najbardziej ekscytujących artystów młodego pokolenia, za sprawą serii singli oraz EPek w legendarnym Anjunadeep. W trakcie wrześniowej imprezy wystąpi również EnigmatiC. Bilety na wydarzenie możecie kupić już teraz na Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →