Poznańska TAMA otwiera się w nowej formule

News Galeria
Tama

„Na ten moment czekaliśmy bardzo długo - 4 czerwca wracamy do życia” - piszą właściciele popularnego klubu.

TAMA zaprasza ponownie w swoje progi

Poznańska TAMA to miejsce znane każdemu miłośnikowi clubbingu. I to właśnie ich najbardziej powinna ucieszyć wiadomość o tym, że klub po okresie zamknięcia, spowodowanego pandemią koronawirusa, ponownie otwiera swoje bramy dla gości.

Jednak powrót do normalnego funkcjonowania TAMY odbywać będzie się stopniowo. I tak, na razie główny parkiet pozostanie nadal zamknięty. Uruchomiony za to zostanie Tama Bar, w którym będą na was czekały dźwięki najlepszej klubowej elektroniki z tamową kuchnią, pokazami kina plenerowego i wieloma innymi aktywnościami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dzięki przychylności gospodarzy Izby Rzemieślniczej i naszych sąsiadów m.in. TEB Edukacja, Tama Bar powiększył się o dziedziniec siedziby WIR. Dziedziniec w całości będzie dla Was dostępny w każdy piątkowy, sobotni i niedzielny wieczór aż do końca wakacji. Natomiast poza weekendem na jego wydzielonej części od 16 do 22 funkcjonował będzie ogródek – wyjaśniają w mediach społecznościowych właściciele Tamy.

TAMA zadba o bezpieczeństwo gości

Wstęp na większość wydarzeń będzie bezpłatny. Zgodnie z wytycznymi sanitarnymi na terenie całego obiektu wprowadzone będą rezerwacje stolików (ustawionych w 2-metrowych odstępach) oraz obsługa kelnerska. Rezerwacje przyjmowane będę od 3 czerwca.

TAMA

Fot. Materiały promocyjne

Wydarzenia w TAMA | Poznań

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →