Tama przenosi najbliższe imprezy. Poznaliśmy daty

News
tama

Ostanie dni to jeden z najcięższych momentów w historii branży eventowej. Dziś swoimi planami na najbliższe miesiące podzieliła się z nami Tama.

Tama – imprezy przeniesione

Najbliższe tygodnie w poznańskiej Tamie zapowiadały się na prawdziwą ucztę dla fanów muzyki elektronicznej, w szczególności techno. Jeszcze w tym miesiącu w murach klubu usłyszeć mieliśmy Oscara Mulero, którego występ miał uświetnić 10. edycję cyklu Monoteism. Na początku kwietnia odbyć się miała kolejna edycja flagowego cyklu – WIR. W jego ramach zaplanowany był 3-godzinny set Sama Paganiniego. Obok niego wystąpić mieli Deas i Tom Palash. Na połowę przyszłego miesiąca włodarze klubu zaplanowali premierę zupełnie nowego projektu, jakim miały być czwartkowe cykl imprez – PULSE. Gościem pierwszej edycji miał być Dubfire.

Wszystkie z powyższych imprez niestety nie odbędą się w pierwotnych datach. Spokojnie, Tama poinformowała dzisiaj o nowych terminach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tama – nowe terminy imprez

Sam Paganini wystąpi w Tamie 5 czerwca, a Dubfire 1 października. Na razie nie poznaliśmy szczegółów dotyczących przyjazdu Oscara Mulero, lecz klub zapewnia, że będzie informował na bieżąco, gdy takowe się pojawią. Bilety zakupione na wszystkie imprezy z wyjątkiem Dubfire pozostają ważne.

Dla osób pragnących dokonać zwrotu wejściówek lub tych posiadających takowe na set Dubfire uruchomiono specjalną procedurę. Szczegóły w poście na profilu Tamy na Facebooku.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →