Kalendarz imprez drum’n’bass na grudzień 2019

Eventpromo
Edrushfoto

Dobiega koniec wspaniałego roku dla muzyki drum'n'bass. W 2019 wystąpiło w naszym kraju wiele zagranicznych gwiazd. Z kolei rodzimi artyści podbijali imprezy i festiwale za granicą.

Imprezy drum’n’bass w grudniu 2019

Grudzień przynosi wydarzenia z połamanymi brzmieniami praktycznie w całej Polsce. Sprawdźcie, gdzie warto się wybrać w ostatnich tygodniach tego roku.

6 grudnia – Kemal w Łodzi, Hidden, Łódź

kemal

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mikołajkowy weekend rozpoczynamy w Łodzi. Właśnie w stolicy drum’n’bassu usłyszymy legendę, która wróciła po latach przerwy. Mowa oczywiście o Kemalu, który znany jest z wielu techstepowych produkcji. Autor jednego z najbardziej rozpoznawalnych utworów dnb Messiah, wystąpi ekskluzywnie w łódzkim klubie Hidden. Występ gwiazdy poprzedzać będzie polski support, który serwować będzie drum’n’bass prosto z winyli.

Konflict – Messiah (Noisia Remix)

6 grudnia – Mikołajkowy Drum and Bass, Local na Mokotowie, Warszawa

dnbgrudzien

To nie koniec świątecznego szaleństwa w rytm 175BPM. Bassline Assasins w piątkowy wieczór udają się do Warszawy i tamtejszego Localu na Mokotowie. Szerokie spectrum muzyki drum’n’bass od stołecznych i przyjezdnych djów rozgrzeje każdego fana tej muzyki. Wystąpią m.in Panton, Stickorama, Patologic, Subject i wielu więcej.

7 grudnia – Toruński Drum and Bass, NRD, Toruń

Torunskidnb

Druga edycja Toruńskiego Drum&Bassu odbędzie się już w sobotę, 7 grudnia. Tym razem event przenosi się do znanego w mieście piernika klubu NRD. Gościem specjalnym będzie Sick. Jak na poprzedniej edycji, za resztę imprezy odpowiedzialni będą lokalni dje: Bambi Uzi, Lunatic, M-jab oraz BadDiscotek.

13 grudnia – Elektrowkręta pres. Ed Rush, Poziomy, Warszawa

edrush

Warszawa w ostatnich dwóch latach zdecydowanie odżyła. Po wizycie High Contrast, Chase & Status, Sub Focusa i wielu więcej, przyszedł czas na Ed Rusha. Brytyjski dj i producent w Polsce bywa często, jednak w stolicy nie gościł już od dawna. W piątek 13, legenda neurofunku wystąpi w klubie Poziomy, a supportować go będzie Ginee, Noisy i Sick.

13 grudnia – Drum&Basstards, Bliska, Bielsko-Biała

dnbastards

Na drum’n’bassowej mapie Polski coraz częściej pojawia się Bielsko-Biała. W przygranicznej miejscowości również nie brakuje miłośników drum’n’bassu. Czy cykl Drum And Basstards wpisze się na stałe w kalendarz tego miasta? Dowiemy się już 13 grudnia. Zagrają Gruesome, Adamformat, Hudson i Mao.

13 grudnia – Komora Basowa, STK47, Kraków

komorabasowa

Komora Basowa przeniosła się z Tarnowa do Krakowa i towarzyszyła nam praktycznie co miesiąc, przez cały rok. Na ostatniej tegorocznej sesji w STK-47 Warehouse, usłyszycie dja i producenta z Warszawy-  Kosaya oraz skład KB: BXN, Maks B i Bua.

Drumatic Podcast by #Kosay

14 grudnia – Sinusoyda pres. Symplex, Soda Underground Stage, Łódź

symplex

Tydzień po występie Kemala, do Polski zawita przedstawiciel bardziej nowoczesnych brzmień. Symplex to Czech, który na swoim koncie ma wydawnictwa na Hoofbeats, Citrus czy wytwórni Let It Roll. Jego futurystyczny neurofunk sprawdził się już na takich festiwalach jak Let It Roll czy Beats For Love. Już 14 grudnia usłyszycie go w Łodzi. Organizator – Sinusoyda, zadbał o support z całej Polski. Obok Czecha wystąpi sam Sinusoyda, ZENon, Cool Bid, Inside Defect, C-Fly, Andrew Bobson, Patrol i Destruction Minds.

Symplex na Hoofbeats Music 2018

21 grudnia – Przesilenie w Mózgu, MÓZG, Bydgoszcz

Wstrząs

Tuż przed świętami, bydgoski klub MÓZG zaprasza na mieszaną imprezę z połamanymi gatunkami. Drum’n’bass, dubstep czy crossbreed będą wybrzmiewać przez całą noc na jednej scenie. Jest to ostatni połamany akcent tego roku w Bydgoszczy, którego nie można pominąć. Za oprawę muzyczną odpowiedzialni będą: Mr Floppy, LU, Trimatic, czy K.O, zdobywczyni 10. miejsca w zeszłorocznych Munoludach.

31 grudnia – Sylwester DNB Melody, Soda Underground Stage, Łódź

dnb melody

Od lat Sonic Nation Events organizują drum’n’bassowego Sylwestra dla mieszkańców Łodzi. To jedno z niewielu wydarzeń sylwestrowych w Polsce z muzyką drum&bass. Kolejną dekadę przywitamy z polskimi artystami w dwóch klubach: Soda Underground Stage i Abracadabra. Wystąpią Infinity, Atmosphere, Akira, J-cop, ZENon i inni.

Zobacz także: Kalendarz imprez drum’n’bass na listopad 2019

Sprawdź naszą selekcję drum’n’bass – odpal playlistę na SpotifyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →