MUNOLUDY 2018: DJ/Live Roku Bass Polska – WYNIKI

News

Czas przedstawić rezultaty plebiscytu Munoludy 2018! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii DJ/Live Roku Bass Polska.

W trakcie dwóch tygodni trwania plebiscytu udział w nim wzięło 19 159 osób, co przełożyło się na aż 204 824 głosy oddane na kandydatów nominowanych w 16 kategoriach. To absolutny rekord! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Cieszymy się, że nowa formuła plebiscytu spotkała się z tak świetnym przyjęciem wśród głosujących i nominowanych. Już dziś myślimy nad tym, jak chcemy rozwijać ją w kolejnych latach, na podstawie zebranych opinii – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl.

Tymczasem przyszedł czas, by rozwiać wątpliwości! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii DJ/Live Roku Bass Polska 2018:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

10. K.O.

9. DJ SMAKOWITA PAJDA

8. NOISY

7. SICK

6. RADIKAL GURU

5. YOUNG MAJLI

Członkini wrocławskiego kolektywu Regime Brigade i oraz dziennikarka radiowej Trójki, Young Majli wylądowała na piątym miejscu naszego plebiscytu. To pewnie za sprawą niezwykle ciekawej mieszanki nowych klubowych brzmień, r&b i hip hopu, którą prezentuje w swoich setach. Gratulujemy!

4. ALEGRIA

Poznański don muzyki drum and bass! Niestrudzony promotor, muzyczny nerd i głowa najstarszego cyklu imprez dnb w Polsce – DrumObsession. Po prostu nie mogło go zabraknąć w czołówce. Gratulacje!

3. BUHHAJ

Drum and bass ma w tej kategorii swoją mocną reprezentację. Trzecie miejsce przypada Buhhajowi z ekip 175 BPM i WSTRZĄS. Gratulujemy!

2. DETOXIC

Drugie miejsce przypadło Detoxicowi, głównodowodzącemu jednego z najciekawszych polskich kolektywów dnb – Breaky Vibes. Trójmiejski dj, producent i promotor swoją ciężką pracą dostał się do naszej ścisłej czołówki!

1. RUSAŁKA

Przed Wami zaszczytne pierwsze miejsce! Należy ono do Rusałki. Krakowski dj to niezwykle wpływowa postać na polskiej scenie. Jest jednym z kuratorów legendarnego festiwalu Unsound, a także przyjacielem Szpitalnej 1. W swoich niezwykle wciągających dj setach de-konstruuje muzykę klubową, mieszając wszystkie style i gatunki. Gratulujemy!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →