Kalendarz drum’n’bass na listopad 2019

Eventpromo News
GLOWNE

Chase & Status, Ed Rush, Gydra, RatPack- za nami jeden z najciekawszych okresów tego roku. W październiku odwiedziło nasz kraj kilkunastu zagranicznych artystów, którzy ściągnęli na swoje występy setki osób. Przed nami listopad, który przyniesie kolejną dawkę muzyki drum’n’bass w najróżniejszej postaci. Oto kilka propozycji, których nie możecie przegapić.

8 listopada – London Elektricity Album Launch Party, Sfinks700, Sopot

London Elekltricity

Nasze zestawienie rozpoczynamy od występu założyciela Hospital Records w sopockim Sfinks700. Podczas tego wydarzenia London Elektricity będzie promował swój nowy album Building Better Worlds. Wydarzenie poświęcone jest w stu procentach brytyjskiemu artyście, który zagra aż 5 godzinny set wypełniony najnowszymi produkcjami, oraz wszystkim znanymi klasykami. Jest to ostatni zagraniczny gość z gatunku drum’n’bass, który wystąpi w tym roku w sopockim klubie. Bilety dostępne w przedsprzedaży na Biletomat.pl

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

9 listopada – 20-lecie Cause4Concern, Soda, Łódź

Cause4Concern

We wrześniu Bassline Assasins organizowali wydarzenie z samymi Polakami, które było swego rodzaju rozgrzewką przed tym co czeka Was już 9 listopada w Łodzi. Polska publika uwielbia legendy gatunku, dlatego wspomniany kolektyw tym razem postanowił zaprosić aż 3 zagranicznych gości. Najważniejsi tego wieczoru będą Optiv i CZA, którzy tworzą projekt Cause4Concern. Swoje 20-lecie na scenie postanowili świętować w polskiej stolicy drum’n’bassu. Towarzyszyć im będzie P.NO z Czech oraz Polska reprezentacja. Współorganizatorem wydarzenia jest ekipa Pretorians.

9 listopada – Drum&Bass Night, D.K. Luksus, Wrocław

DNB NIGHT

To już ostatni w tym roku event organizowany przez Breaky Vibes. Po bardzo udanych wydarzeniach w bydgoskim Mózgu i sopockim Sfinks700, przyszedł czas na Wrocław i tamtejszy klub D.K. Luksus. Na kolejnej edycji Drum&Bass Night standardowo możecie spodziewać się reprezentacji trójmiejskiego kolektywu Detoxic i Ariel, a także ich gości z całej Polski. We Wrocławiu wystąpi Snake z Poznania, oraz nowe postacie na scenie drum’n’bass czyli Core It – zwycięzca Bassriver DJ Contest, Maks B z Krakowa i lokalne wsparcie od Fresk’a z Polly N na mikrofonie.

9 listopada – Lost In Ether – Pessimist & Vega, Jasna1, Warszawa

Pessimist

Jasna1 po raz kolejny otwiera się na połamane brzmienia, tym razem dużo mroczniejsze i bardziej industrialne niż dotychczas. W sobotę 9 listopada wystąpi tam Pessimist i Vega z UVB-Music. Wraz z Michałem Jabłońskim i DREN, artyści zadbają o wybuchową mieszankę muzyki drum’n’bass, techno i ambient.

9 listopada – Komora Basowa, STK47, Kraków

Komora Basowa

Komora Basowa wywodzi się z Tarnowa, jednak w ostatnim czasie co raz częściej słychać ich w Krakowie. Na 31 odsłonę swojego cyklu w STK 47, tarnowska ekipa zaprosiła brytyjskiego artystę Northface. Wsparcie zapewni fan neuro i hard dnb- Scythe z kolektywu Breaky Vibes oraz członkowie Komory BasowejBXN, Lifty i BUA.

9 listopada – 19 Urodziny Hypodermic, Dwa Światy, Toruń

Hypodermic

Lunatic, Break’e oraz MC Qbape, którzy tworzą projekt Hypodermic, obchodzą swoją 19. rocznicę istnienia. Celebrować je będą w klubie Dwa Światy, który leży w samym sercu Torunia. Po zagranicznych bookingach, oraz dziesiątkach artystów z Polski, którzy grali na ich imprezach, tym razem u Hypodermic wystąpi Wobler z Bassriver oraz Nefti– mieszkaniec Łodzi.

9 listopada – WSTRZĄS: Klinical, Projekt Lab, Poznań

Wstrząs1

Wstrząs dba o scenę drum’n’bass w Bydgoszczy. Na co dzień organizują imprezy w tamtejszym klubie MÓZG, jednak 9 listopada pojawią się w Poznaniu ze swoim debiutanckim importem jakim jest Klinical z Wielkiej Brytanii. DJ i producent specjalizujący się w minimalistycznych i głębszych odmianach dnb, zagra w Polsce po raz pierwszy. Wsparciem brytyjskiego artysty będzie dobrze znany duet Handra, oraz skład DrumObsession i Wstrząs.

16 listopada – WSTRZĄS: TR Tactics, Mózg, Bydgoszcz

Wstrzas2

Zaledwie tydzień po debiucie w Poznaniu, Wstrząs wraca do rodzinnego miasta Bydgoszczy z pierwszym zagranicznym importem z gatunku drum’n’bass. TR Tactics– neurofunkowi wojownicy prosto z Wiednia, wystąpią w Polsce również po raz pierwszy. Znani ze swoich energetycznych mixów oraz genialnych wydawnictw na Citrusie, Mainframe czy Addictive Behaviour. Dopełnieniem line upu jest oczywiście polska reprezentacja w składzie Kosay, Sinusoyda, SnowBPM oraz Buhhaj ze swoim Demolka LIVE. 16 listopada wszystkie drogi prowadzą do klubu MÓZG.

16 listopada – There’s Jungle In The Town: Beta2 & Ricky Force, INQ, Katowice

Jungle

Założyciel Absys RecordsSHO, powraca do katowickiego INQbatora z Dublińskimi artystami w klimacie jungle. Listopad to miesiąc debiutów i nie zabraknie ich także 16 listopada w Katowicach. Również i tutaj po raz pierwszy usłyszycie Beta2, który wydawał dotychczas na popularnym Metalheadz czy Dispatch. Drugim gościem jest Ricky Force, który wysuwa się na pozycję lidera w produkcji współczesnego jungle drum’n’bass. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów współczesnego i również oldschoolowego jungle drum’n’bass.

22 listopada – Black Sun Empire, P23, Katowice

BSE

Jeszcze niedawno słyszeliśmy ich na Audioriver, a oni już powracają do naszego kraju z podwójną wizytą na śląsku. 22 listopada w byłej fabryce porcelany czyli klubie P23 usłyszycie dobrze znane trio Black Sun Empire. Twórcy 7 albumów studyjnych oraz dziesiątek singli, to jedni z największych gwiazd gatunku na świecie. Na supporcie Detoxic, ZENon, Contact, DubHee, Kuaq i Barney.

23 listopada – One Love Music Festival, Hala Stulecia, Wrocław

OLMF

Zaledwie dzień po występie Black Sun Empire w Katowicach, legendarni artyści wystąpią na One Love Music Festiwal na Hali Stulecia we Wrocławiu. Jednak nie tylko Black Sun Empire, będą grać drum’n’bass na tym wydarzeniu. Chase & Status, a także Camo&Krooked to kolejni headlinerzy tego festiwalu, który jest najciekawszą propozycją na ten miesiąc. One Love Music Festival to nie tylko drum’n’bass ale także dub i alternatywa o co zadbają tacy artyści jak Morcheeba, Dub Inc, Asian Dub Foundation, Flirtini czy Rosalie.

 

30 listopada – DrumObsession – UVB-76 MUSIC, Projekt Lab, Poznań

UVB-76

Miesiąc listopad zakończy się imprezą DrumObsession, która zdecydowanie różni się od wszystkich powyżej. Listopadowe wydarzenie poznańskiego kolektywu to spotkanie z UVB-76 Music i ich artystami- Overlook i Clarity. Na supporcie oprócz organizatorów, usłyszycie także Entire’a, czyli pierwszego Polaka, który wydał swoją muzykę na tej brytyjskiej wytwórni. UVB-76 to jedna z najbardziej wyrazistych wytwórni na świecie pod kątem muzycznym jak i graficznym, a impreza z ich przedstawicielami, to ostatni event DO w tym roku.

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →