International Day Off kończy pięć lat. Jubileusz uznanej polskiej wytwórni

News

International Day Off, jedna z najciekawszych stajni na polskim rynku wydawniczym, obchodzi swoje 5. urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy przybliżyć naszym czytelnikom historię labelu.

International Day Off. Początki

Jak to bywa w branży muzycznej, wszystko rozpoczęło się od imprezy. A właściwie od ich cyklu. International Day Off swoją historię rozpoczęło od działalności bookerskiej. Pierwsze imprezy pod tym szyldem odbyły się w, niestety nieistniejącej już, Cafe Mięsna. Później było kultowe i również dziś nieobecne 8 bitów – kuźnia gustów klubowych dużej części poznaniaków, oraz akademicki klub Eskulap.

Podczas cyklu wystąpili min. Minilogue  Cristian Vogel czy Tumult Hand (wspólny projekt Jacka Sienkiewicz i Jurka Przeździeckiego). W 2015 roku projekt przekształcił się w pełnoprawny label, który po dziś dzień raczy nas wyśmienitą polską muzyką.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

International Day Off. Wydawnictwo

Propozycja wydawnicza International Day Off należy do jednej z najbardziej wysmakowanych na rodzimym rynku muzyki elektronicznej. Z perspektywy czasu, śmiało można stwierdzić, że nie ma tam pozycji, która poziomem muzycznym odstawałaby od reszty.

W chwili dzisiejszej, stajnia ma na koncie dziesięć pełnoprawnych wydawnictw, a większość z nich ukazało się również na winylu. W International Day Off wydawały takie znakomite osobowości polskiej elektroniki jak Jurek Przeździecki, Michał Wolski, Gary Holldman, Attaché, Piotr Figiel, Fischerboyz czy Jacek Sienkiewicz.

Produkcje firmowane poznańską marką cieszą się niezwykle pozytywnym odbiorem. Najlepiej świadczy o tym ich obecność w setach takich osobistości jak np. Sven Vath. Materiał spod szyldu wytwórni zyskał wsparcie i pozytywny feedback od szeregu uznanych artystów. Warto wymienić tu choćby takie nazwiska jak Adam Beyer, Âme, Carl Craig, Josh Wink , Kölsch, Laurent Garnier, Len Faki, Marcel Dettmann czy Oscar Mulero. O sporym uznaniu świadczy również zainteresowanie ze strony prasy – recenzja jednego z wydawnictw pojawiła się na łamach prestiżowego magazynu Mixmag.

International Day Off. 5. urodziny – 28 lutego, Tama

International Day Off świętować będzie swoje 5. urodziny już niebawem, bo 28 lutego w poznańskiej Tamie. Imprezę uświetnią występy prawdziwych wirtuozów polskiej elektroniki – wspomnianego już Jurka Przeździeckiego, który zaprezentuje swój live act, Michała Wolskiego w formule HYBRID, Garry’ego Holldmana oraz Killa Blintona.

International Day Off I Tama

International Day Off I Tama

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →