Strach, po którym nie ma już śladu. We Call It Voight-Kampff z debiutem wydawniczym

Fot. studiowasabi
News

Ostatnia prosta bieżącego roku przed nami. Ostatni dzwonek na tegoroczne wydawnictwa, zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Bardzo newralgiczny, szczególny czas, tym bardziej dla kogoś, kto po dłuższej nieobecności daje o sobie znać. Szeryf wrócił do miasta i nic nie wskazuje na to, by ponownie miał z niego wyjeżdżać. Artur Szatkowski, tym razem jako We Call It Voight-Kampff, wyrusza na podbój sceny już nie w roli DJ-a, a producenta. Welcome back, sir!

Ciężko mi opowiadać o własnej muzyce, ale z całą pewnością mogę powiedzieć, że jestem producentem-egoistą – nagrywam takie rzeczy, jakich sam chciałbym słuchać. Tannhauser Gate to moje pierwsze pełnowymiarowe wydawnictwo – nie ukrywam związanego z nim podekscytowania i… pewnej dawki stresu. Bardzo cieszę się, że ukaże się nakładem International Day Off – jakże zasłużonej dla polskiej sceny wytwórni. Zdradzę też, że w planach na przyszły rok jest ciąg dalszy tej współpracy.

We Call It Voight-Kampff, Essence, Internations, Tannhauser Gate

We Call It Voight-Kampff z producenckim debiutem

Najnowszy katalog polskiej wytwórni International Day Off powiększa się o kolejne wydawnictwo. 16. numer to jednocześnie debiut We Call It Voight-Kampff – projektu, za którym stoi Artur Szatkowski. „Emerytowany” DJ Essence, współodpowiedzialny niegdyś za projekt Technosoul, jest autorem Tannhauser Gate, 4-częściowej EP-ki z remiksem od włoskiego mistrza hipnotycznego techno, Neela. Gwiazda ostatniej edycji Up To Date Festival i gość specjalny zbliżającej się imprezy Inner Tension na Jasnej, odpowiada także za mastering całości. Warto wspomnieć, że do dnia premiery zaplanowanej na 1 grudnia, EP-ka zdążyła zebrać pozytywny feedback m.in. od Surgeona czy Inigo Kennedy’ego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przez kilkanaście lat bycia DJ-em straszliwie bałem się zabrać się za produkcję muzyki, z powodów, których sam nie jestem w stanie zrozumieć. Odważyłem się dopiero gdy urodził się mój syn – kilka miesięcy później w ramach eksperymentu kupiłem swoją pierwszą maszynę i przepadłem na dobre. 3 lata temu niemal kompletnie porzuciłem DJ-ing, ale miłość do muzyki spożytkowałem w nowy sposób. Zdecydowałem się na nowy alias – będący hołdem dla kultowych książki i filmu science fiction (choć bezpośrednią inspiracją był de facto kultowy DJ Kicks od Stacey Pullena).

– tłumaczy nam Artur

IDO 016 – We Call It Voight-Kampff – Tannhauser Gate

Release party

Czym byłby wielki powrót bez okolicznościowej imprezy? W związku z premierą Tannhauser Gate, na 3 grudnia zaplanowano release party w Projekt Lab, na którym pojawią się związani z International Day Off artyści. Poza naturalną obecnością We Call It Voight-Kampff, w poznańskim klubie usłyszymy Kubę Sojkę ze swoim live actem, szefa wytwórni IDO, Gary’ego Holldmana, a także gościa specjalnego, odnoszącego w ostatnim czasie liczne sukcesy producenckie, Szmera. Poza wydawnictwem na International Day Off, w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy Artur ma w planach zapowiedzi EP wydanego w innym polskim labelu, Unknown Timeline, a także dwa utwory będące efektem kolaboracji ze Szmerem.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →