Strach, po którym nie ma już śladu. We Call It Voight-Kampff z debiutem wydawniczym

Fot. studiowasabi
News

Ostatnia prosta bieżącego roku przed nami. Ostatni dzwonek na tegoroczne wydawnictwa, zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Bardzo newralgiczny, szczególny czas, tym bardziej dla kogoś, kto po dłuższej nieobecności daje o sobie znać. Szeryf wrócił do miasta i nic nie wskazuje na to, by ponownie miał z niego wyjeżdżać. Artur Szatkowski, tym razem jako We Call It Voight-Kampff, wyrusza na podbój sceny już nie w roli DJ-a, a producenta. Welcome back, sir!

Ciężko mi opowiadać o własnej muzyce, ale z całą pewnością mogę powiedzieć, że jestem producentem-egoistą – nagrywam takie rzeczy, jakich sam chciałbym słuchać. Tannhauser Gate to moje pierwsze pełnowymiarowe wydawnictwo – nie ukrywam związanego z nim podekscytowania i… pewnej dawki stresu. Bardzo cieszę się, że ukaże się nakładem International Day Off – jakże zasłużonej dla polskiej sceny wytwórni. Zdradzę też, że w planach na przyszły rok jest ciąg dalszy tej współpracy.

We Call It Voight-Kampff, Essence, Internations, Tannhauser Gate

We Call It Voight-Kampff z producenckim debiutem

Najnowszy katalog polskiej wytwórni International Day Off powiększa się o kolejne wydawnictwo. 16. numer to jednocześnie debiut We Call It Voight-Kampff – projektu, za którym stoi Artur Szatkowski. „Emerytowany” DJ Essence, współodpowiedzialny niegdyś za projekt Technosoul, jest autorem Tannhauser Gate, 4-częściowej EP-ki z remiksem od włoskiego mistrza hipnotycznego techno, Neela. Gwiazda ostatniej edycji Up To Date Festival i gość specjalny zbliżającej się imprezy Inner Tension na Jasnej, odpowiada także za mastering całości. Warto wspomnieć, że do dnia premiery zaplanowanej na 1 grudnia, EP-ka zdążyła zebrać pozytywny feedback m.in. od Surgeona czy Inigo Kennedy’ego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przez kilkanaście lat bycia DJ-em straszliwie bałem się zabrać się za produkcję muzyki, z powodów, których sam nie jestem w stanie zrozumieć. Odważyłem się dopiero gdy urodził się mój syn – kilka miesięcy później w ramach eksperymentu kupiłem swoją pierwszą maszynę i przepadłem na dobre. 3 lata temu niemal kompletnie porzuciłem DJ-ing, ale miłość do muzyki spożytkowałem w nowy sposób. Zdecydowałem się na nowy alias – będący hołdem dla kultowych książki i filmu science fiction (choć bezpośrednią inspiracją był de facto kultowy DJ Kicks od Stacey Pullena).

– tłumaczy nam Artur

IDO 016 – We Call It Voight-Kampff – Tannhauser Gate

Release party

Czym byłby wielki powrót bez okolicznościowej imprezy? W związku z premierą Tannhauser Gate, na 3 grudnia zaplanowano release party w Projekt Lab, na którym pojawią się związani z International Day Off artyści. Poza naturalną obecnością We Call It Voight-Kampff, w poznańskim klubie usłyszymy Kubę Sojkę ze swoim live actem, szefa wytwórni IDO, Gary’ego Holldmana, a także gościa specjalnego, odnoszącego w ostatnim czasie liczne sukcesy producenckie, Szmera. Poza wydawnictwem na International Day Off, w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy Artur ma w planach zapowiedzi EP wydanego w innym polskim labelu, Unknown Timeline, a także dwa utwory będące efektem kolaboracji ze Szmerem.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →