Gary Holldman z najnowszą EP-ką docenioną przez DVS1

fot. DOF Studio
News
Gary Holldman

Nasz rodzimy producent Gary Holldman wyczarował w swoim studiu kolejną kapitalną EP-kę. Utwory wydane w jego własnej wytwórni Internation Day Off mają w najbliższym czasie spore szanse wybrzmieć w najlepszych klubach świata. Słowa uznania spłynęły bowiem od największych – EP-ką zachwycili się m.in. DVS1 czy Âme. Sprawdźcie koniecznie.

Gary Holldman. Studyjne Champions League

Gary Holldman to jeden z najbardziej utalentowanych polskich producentów muzyki elektronicznej. Sukcesywnie dostarcza nam jakościowych nagrań, których brzmienie zachwyca od pierwszych taktów. Założyciel labelu International Day Off, rezydent poznańskiej Tamy oraz w końcu wybitny selekcjoner i producent wraca do nas z najnowsza EP-ką. Ostatnie wydawnictwo Gary’ego to premierowo wydany materiał w katalogu Kooku Music, należącym do Gogana i Schrilla. EP-ka Kantrasta przyniosła charakterystyczne brzmienie minimal techno z lofi-house’owym zacięciem.

Gary Holldman
Gary Holldman / fot. Artur AEN Nowicki

Ostatni raz Gary pojawił się w International Day Off półtora roku temu. Wydał wtedy utwór Natan na jeden płycie z Sebastianem Mullaertem, Peterem Van Hoesenem i Neelem. Dzisiaj Holldman wraca do źródła i brzmienia, będących najlepszą wizytówką artysty z Poznania.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kiedy nie schodzisz z tracklist DVS1

Najnowsza EP-ka Holldmana to już 18. nagranie dla założonej przez Szymona wytwórni International Day Off. Wydawnictwo zawiera 3 oryginalne utwory wraz z rewelacyjnym remiksem autorstwa Orbe, którego wcześniej produkcyjne dokonania można znaleźć w tak szanowanych labelach jak The Escape Velocity, Axis czy Token. Neel, legenda włoskiego techno i mózg Enisslab Studio, studia masteringowego i mikserskiego, zajął się ostatecznymi szlifami nad najnowszymi produkcjami Holldmana.

URA87 została w całości nagrana w moim domowym studiu. W tym miejscu nieodłącznym elementem pracy jest Roland SH101, Novation KS rack, Korg MS2000R i Ableton Live. Po ukończeniu utworów kilkakrotnie testowałem je podczas imprez – tutaj wszystko się zgadzało. Orbe, na co dzień zwązany z Axis czy Token, nagrał idealnie pasujący do reszty remix. Neel natomiast zrobił świetny mastering całości. Teraz gdy widzę, że podczas jednego weekendu DVS1 gra tytułowy numer na 3 różnych imprezach, po prostu bardzo się cieszę.

[PREMIERE] Gary Holldman – URA87 [IDO 018]

Warto wsłuchać się w najnowsze dzieło Holldmana. Hipnotyczna EP-ka spod jego rąk to dzieło bez wad, zachwyca minimalistycznym aranżem, idealnie pasując do hiperrealistycznej estetyki postminimalowego techno sygnowanego marką International Day Off. EP-ką zachwycili się tacy artyści jak: Âme, A.Morgan, Arnaud Le Texier, Benjamin Damage, Alessandro Adriani, Alexander Kowalski, Carl Craig, Dustin Zahn, DVS1, Drumcell czy Richie Hawtin. Premierę wydawnictwa zaplanowano na 12 października.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →