Gary Holldman z najnowszą EP-ką docenioną przez DVS1

fot. DOF Studio
News
Gary Holldman

Nasz rodzimy producent Gary Holldman wyczarował w swoim studiu kolejną kapitalną EP-kę. Utwory wydane w jego własnej wytwórni Internation Day Off mają w najbliższym czasie spore szanse wybrzmieć w najlepszych klubach świata. Słowa uznania spłynęły bowiem od największych – EP-ką zachwycili się m.in. DVS1 czy Âme. Sprawdźcie koniecznie.

Gary Holldman. Studyjne Champions League

Gary Holldman to jeden z najbardziej utalentowanych polskich producentów muzyki elektronicznej. Sukcesywnie dostarcza nam jakościowych nagrań, których brzmienie zachwyca od pierwszych taktów. Założyciel labelu International Day Off, rezydent poznańskiej Tamy oraz w końcu wybitny selekcjoner i producent wraca do nas z najnowsza EP-ką. Ostatnie wydawnictwo Gary’ego to premierowo wydany materiał w katalogu Kooku Music, należącym do Gogana i Schrilla. EP-ka Kantrasta przyniosła charakterystyczne brzmienie minimal techno z lofi-house’owym zacięciem.

Gary Holldman
Gary Holldman / fot. Artur AEN Nowicki

Ostatni raz Gary pojawił się w International Day Off półtora roku temu. Wydał wtedy utwór Natan na jeden płycie z Sebastianem Mullaertem, Peterem Van Hoesenem i Neelem. Dzisiaj Holldman wraca do źródła i brzmienia, będących najlepszą wizytówką artysty z Poznania.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kiedy nie schodzisz z tracklist DVS1

Najnowsza EP-ka Holldmana to już 18. nagranie dla założonej przez Szymona wytwórni International Day Off. Wydawnictwo zawiera 3 oryginalne utwory wraz z rewelacyjnym remiksem autorstwa Orbe, którego wcześniej produkcyjne dokonania można znaleźć w tak szanowanych labelach jak The Escape Velocity, Axis czy Token. Neel, legenda włoskiego techno i mózg Enisslab Studio, studia masteringowego i mikserskiego, zajął się ostatecznymi szlifami nad najnowszymi produkcjami Holldmana.

URA87 została w całości nagrana w moim domowym studiu. W tym miejscu nieodłącznym elementem pracy jest Roland SH101, Novation KS rack, Korg MS2000R i Ableton Live. Po ukończeniu utworów kilkakrotnie testowałem je podczas imprez – tutaj wszystko się zgadzało. Orbe, na co dzień zwązany z Axis czy Token, nagrał idealnie pasujący do reszty remix. Neel natomiast zrobił świetny mastering całości. Teraz gdy widzę, że podczas jednego weekendu DVS1 gra tytułowy numer na 3 różnych imprezach, po prostu bardzo się cieszę.

[PREMIERE] Gary Holldman – URA87 [IDO 018]

Warto wsłuchać się w najnowsze dzieło Holldmana. Hipnotyczna EP-ka spod jego rąk to dzieło bez wad, zachwyca minimalistycznym aranżem, idealnie pasując do hiperrealistycznej estetyki postminimalowego techno sygnowanego marką International Day Off. EP-ką zachwycili się tacy artyści jak: Âme, A.Morgan, Arnaud Le Texier, Benjamin Damage, Alessandro Adriani, Alexander Kowalski, Carl Craig, Dustin Zahn, DVS1, Drumcell czy Richie Hawtin. Premierę wydawnictwa zaplanowano na 12 października.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →