Selekcja: Gary Holldman dla Muno.pl. Kawałki na różne okazje

Fot. Materiały promocyjne
Wywiad
Gary Holldman - DJ, producent, rezydent

Listopadowa smuta za oknem z pewnością nie dodaje energii. Za to muzyka Szymona Krzywosza, posługującego się pseudonimem artystycznym Gary Holldman, już owszem. Tym bardziej byliśmy ciekawi, jakie dźwięki napędzają Gary'ego i pojawiają się w różnych momentach jego życia.

Gary Holldman – DJ, producent, rezydent

Gary Holldman to postać, która na scenie jest już od ponad dekady. Jego pierwsze wydawnictwa pojawiły się na rynku za pośrednictwem labeli  Relax2000 i Ware Records. W 2015 roku Krzywosz, wraz z przyjacielem, powołał do życia własną wytwórnię International Day Off, gdzie prezentował muzykę Jacka Sienkiewicza, Sebastiana Mullaerta i Michała Wolskiego. Utwory Holldmana znajdują się w selekcjach Svena VäthaÂme i Kangding Ray, a on sam jest stałym rezydentem poznańskiego klubu Tama i kuratorem cyklu Rituals. Regularnie występuje także poza granicami Polski: można go usłyszeć w Paryżu, Tel Avivie albo Bangkoku. No to tyle tytułem wstępu, teraz zapraszamy do naszej selekcji!

Gary Holldman

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gary Holldman – kawałki na różne okazje

Ostatni utwór/album, który kupiłeś

Gdy Claude Young wypuszcza nowy utwór trudno jest mi przejść obok tego obojętnie.  To bez wątpienia jedna z czołowych postaci sceny Detroit. Słuchając jego twórczości od razu wiesz, że masz do czynienia z człowiekiem, w którego żyłach płycie krew z Motorcity. Jednak nie tylko produkcjami mnie urzekł. To fenomenalny DJ, którego technika miksowania od lat 90. jest na najwyższym poziomie.

Claude Young – In Circles

Pierwszy utwór / album, który kupiłeś

Jeff Mills to żywa legenda, która nie zwalnia tempa od ponad trzech dekad. Album  Waveform Transmission kupiłem jeszcze jako nastolatek. Utwór Phase 4 czy DNA do dziś potrafi wyrwać mnie z butów. Album został wydany blisko 30 lat temu, a do dziś świetnie spisuje się w klubie.

Jeff Mills – Waveform Tranmission VOL. 1

Utwór, który nigdy nie opuszcza Twojej torby z płytami/pendrive’a

Anthony Shake Shakir zagrał ten utwór na krakowskim Unsound, ogień w czystej postaci. Ten numer zawsze jest ze mną, ale gram go tylko gdy sprzyja aura i wcześniejsza selekcja na to pozwala.

Reel By Real – Buckshot

Ulubiony utwór grany do znudzenia na początku kariery

To jeden z tych utworów, który nigdy się nie nudzi. Jestem wielkim fanem twórczości Daniela Bella jako DBX, praktycznie każda jego produkcja to kwintesencja tego, co możemy nazwać „minimalem”. Miałem okazję słyszeć jego LIVE i to naprawdę duża rzecz, natomiast znacznie częściej występuje jako DJ, gdzie w selekcji przeważa house na najwyższym poziomie.

Reel By Real – Buckshot

Utwór, który jest w stanie poderwać najbardziej oporny tłum

Rekomendacja zbędna.

DJ Rolando – Knight of the Jaguar 

Ulubiony utwór, który grasz w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy lub chciałbyś zagrać

Silhouette to utwór wydany niespełna rok temu na kompilacji wytwórni TOKEN.  Zazwyczaj jestem na bieżąco z ich katalogiem, ale ta pozycja jakoś mi umknęła, niemniej jednak od czasu „zwolnienia blokady” utwór był przeze mnie grany wielokrotnie. Deniro to postać bardzo bliska mojej selekcji, jego utwory pojawiają się w moich setach bardzo często.

Deniro – Silhouette

Utwór na powrót z imprezy nad ranem

Walk On The Moon ile ten numer ze mną zjeździł… nie wiem czy jest drugi utwór polskiego producenta, którego słuchałbym tyle razy. Ja po prostu go uwielbiam! Najczęściej słuchałem go w deszczowe dni, gdy przemierzałem Poznań komunikacją miejską.

Kuba Sojka – Walk In The Moon

Utwór celebrujący poranek bez kaca

Szczerze mówiąc nie celebruję poranków bez kaca, ale gdybym miał wybierać numer do porannej kawy to DJ Skull The Graveyard Orchestra wydaje się być trafnym wyborem. Ron Maney to legenda sceny underground w Chicago. Wyprodukował wiele świetnych utworów dla Djax Up czy Refief Records, w bardzo zwinny sposób potrafi łączyć techno z muzyką house, zachowując przy tym idealny balans.

DJ Skull – The Graveyard Orchestra (Original Mix)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →