DEAS z nową EPką

News

Czołowy polski producent techno nie spoczywa na laurach. Właśnie podzielił się nowym wydawnictwem.

Współpracujący  z oficyną Second State DEAS, poza własnym materiałem z ubiegłego roku, wydał też remiks dla duetu Pan-Pot. Ponadto nieprzerwanie występuje zarówno solowo, jak i w ramach duetu Blooma, tworzonego z AGIMem. Pod szyldem tego projektu w 2018 roku ukazała się EPka Dos. To jednak nie koniec nowości od krakowskiego muzyka. 10 maja DEAS przedstawił swoje najnowsze wydawnictwo zatytułowane First Breath. EPkę promuje utwór Mannequin, do którego powstał teledysk autorstwa Tving Stage Design.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W sklad EPki wchodzi 5 nagrań, które znalazly się już w tracklistach setów takich postaci jak wspomnieni Pat-Pot, Len Faki, Oliver Deutschmann, Arjun Vagale czy Joel Mull. Jakby tego było mało, artysta zapowiada na ten rok jeszcze jedno wydawnictwo w legendarnym labelu Planet Rhythm oraz należącej do Paul Ritcha wytwórni QUARTZ, gdzie swoje produkcje prezentują Dj Sodeyama czy Cardao.

Snippetów First Breath możecie posluchać poniżej, zaś EPkę można zamówić tutaj.

DEAS to także jeden z największych zwycięzców tegorocznej edycji naszego plebiscytu MUNOLUDY. Utalentowany muzyk zgarnął pierwsze miejsce w kategorii DJ/Live Roku Techno Polska oraz aż trzy drugie miejsca w kategoriach Producent Roku Polska, Utwór Roku Polska raz Odkrycie Roku Polska jako Blooma.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →