Miliardowe zyski i dziesiątki tysięcy miejsc pracy. Czy Wielka Brytania zalegalizuje medyczną marihuanę?

News
Marihuana i miliony funtów

Opublikowano raport, z którego dodatkowo wynika, że odpowiednio rozwinięty rynek medycznej konopi indyjskiej mógłby stworzyć 41 000 miejsc pracy na Wyspach.

Marihuana i miliony funtów

Raport udostępniony przez organizację Volteface sugeruje, że przemysł medycznej marihuany może wygenerować zysk w wysokości 1,2 mld funtów dla rządu Wielkiej Brytanii. Dodatkowo, dobrze prosperujący rynek medycznej marihuany mógłby stworzyć 41 000 miejsc pracy. W publikacji możemy przeczytać, że brytyjski rząd powinien powołać specjalnego doradcę, który pomógłby w tworzeniu odpowiednich przepisów usprawniających procesy regulacyjne dotyczące funkcjonowania rynku marihuany.

Marihuana – czy inne europejskie pójdą niemiecką drogą?

Raport zatytułowany New Leaf: Beyond Brexit, Countering Covid zawiera w sobie także sugestie dotyczące ilości THC, która powinna być dozwolona w produktach CBD. Dokument ukazał się zaledwie tydzień po tym, jak nowa koalicja rządząca w Niemczech ujawniła swój zamiar zalegalizowania rekreacyjnego używania marihuany przez osoby dorosłe, o czym pisaliśmy tutaj. Pozostawia to pole do spekulacji na temat tego, jakie inne kraje europejskie złagodzą swoje stanowisko w sprawie polityki dotyczącej marihuany i innych narkotyków.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To ekscytujący czas dla brytyjskiego przemysłu konopi indyjskich, ponieważ stoi on na progu ekspansji. Aby być postrzeganym jako poważna branża, musi ona wykorzystywać zrównoważony wzrost i zachęcać do innowacji. Ustalenia raportu wskazują, że istnieje możliwość stworzenia lukratywnego rynku. Teraz Wielka Brytania musi pracować w kierunku usprawnionego rozwoju, aby sektor naprawdę wystartował – mówi Katya Kowalski, szef strategii w Volteface i główna autorka raportu.

Marihuana już nie tylko do celów medycznych

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →