Grimes wraca do żywych i zapowiada nowości

Fot. Materiały promocyjne
News
Grmies jako baśniowa księżniczka

W swoim nowym filmiku na  TikToku Grimes mówi o "wyniszczającym niepokoju" związanym z byciem online.

Grimes szaleje na TikToku

Grimes zamieściła na TikToku video podpisany „back on the internet #sigh” po tym, jak zamilkła na dłuższy czas w mediach społecznościowych, gdy stworzyła girls band oparty na sztucznej inteligencji o nazwie NPC. W swoim nowym filmiku Grimes mówi: „Rozwinęłam ciężkie PTSD od życia publicznego, które każdy może teraz odnieść do siebie samego”. Artystka wspomina również o tym, że „w jakiś sposób stała się symbolem Marii Antoniny, odwołującym się do nierówności w społeczności pop-stylistów”, co jej zdaniem „jest dość zabawne i nie jest za to na nikogo zła”.

@grimes

#🧚🏻‍♀️ #🐉 back on the internet #sigh

♬ original sound – Grimes

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

@grimes

#gaming #vibe #🧚🏻‍♀️ #⚔️

♬ HAHA – lil darkie

 

Grimes i stalkerzy

Przypomnijmy, że mogliśmy zobaczyć Grimes przebraną za Marie Antoinette w 2015 roku w teledysku do utworu Flesh Without Blood/Life in the Vivid Dream. Grimes w filmiku narzeka, że wciągnięto ją w geopolityczne skandale i, że kiedy była w ciąży z X Æ A-Xii, stalkerzy odwiedzali jej dom, i byli przy tym bardzo agresywni. Dodatkowo poczuła, że media społecznościowe powodują u niej wyniszczający niepokój i musiała zrobiś sobie od nich przerwę.

Grimes – Flesh without Blood/Life in the Vivid Dream

Grimes kończy swoje video przemyśleniami na temat przyszłości ludzkości. Jak mówi: „Jeśli rozważania o radykalnej utopii są moralnie złe, to jak mamy kiedykolwiek uzyskać radykalną zmianę społeczną?” W kolejnym filmiku Grimes zapewniła, że już niedługo zaoferuje nam głębsze nurkowanie w jej „szalone pomysły” oraz stwierdziła, że „woli być optymistką – myląc się, niż pesymistką –  i mieć rację”.

Grimes odchorowuje rozstanie z partnerem

We wrześniu Grimes opublikowała nowy utwór na swoich kontach na Instagramie i TikTokuLove było odpowiedzią wokalistki na hejt jaki ją spotkał w przeciągu ostatniego czasu oraz nękanie przez paparazzi po jej rozstaniu z Elonem Muskiem.

Grimes – LOVE

WIR: KOLLEKTIV TURMSTRASSE LIVE | Tama, Poznań

Biletomat.pl
55 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →