Miliony nie mogą się mylić. Charlotte de Witte ponownie najlepszą techno DJ-ką świata

Fot. Charlotte de Witte / Facebook
News
Charlotte de Witte, DJ Mag

Charlotte de Witte najlepszą DJ-ką techno w rankingu DJ Mag's 100 DJs 2022. Z tego tytułu na usta cisną się legendarne już słowa Włodzimierza Szaranowicza.

Fenomen społeczny

Podsumowanie kariery Adam Małysza w postaci monologu byłego dziennikarza i komentatora TVP przeszło do historii dziennikarstwa sportowego. Przypominany do dzisiaj wzrusza tak samo nawet po upływie jedenastu lat. Blisko trzyminutowa wypowiedź jest nie tylko oddaniem hołdu skoczkowi z Wisły, ale polem do popisu lubiących ją parafrazować. Wczorajsze wyniki plebiscytu DJ Mag na Top artystów ze świata elektroniki za rok 2022 pasują do niej jak ulał:

Co roku siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było jej przypisać podczas tej kariery? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest kobietą rzetelną, solidną, posłanką wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynała jako idolka kryzysowa, która miała nas prowadzić jako ambasadorka wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym rankingom, żyliśmy życiem zastępczym. Była (i jest) powodem ogromnej zbiorowej radości. Dała nam wiele. Bardzo wiele.

Przeciążone serwery

Milion trzysta tysięcy głosów oddanych z 243 krajów nie mogą się mylić. Prawda? DJ Mag w podsumowaniu swojej kolejnej edycji DJ Mag’s Top 100 DJs 2022 chwali się głosami oddanymi z takich krajów, jak St Kitts & Nevis, Dżibuti, Mikronezja, Wyspy Man, Palau, Wyspy Falklandzkie, Wyspy Marshalla, Nauru, Tuvalu, Montserrat czy Watykan. „To pokazuje prawdziwie globalny zasięg plebiscytu Top 100 DJs” – dodają. Po zdobyciu pierwszego miejsca w plebiscycie Alternative Top 100 DJs dwa lata z rzędu Charlotte de Witte dodatkowo wspięła się w tym roku na czternaste miejsce w głównym rankingu, czyli DJ Mag’s Top 100 DJs, w którym zatriumfował Martivn Garrix.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tegoroczne zainteresowanie plebiscytem przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Nie tylko w kwestii ilości oddanych głosów, ale także serwerów, których awaria od rana uniemożliwia sprawdzenie pozostałych miejsc we wszystkich kategoriach. Złośliwi powiedzieliby: „może to i lepiej?”. Ale nie my. My odsyłamy do FTB z pełna listą DJ Mag Top 100 DJs 2022. Nie ma za co.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →