Charlotte de Witte – welcome back. Belgijka z kolejnym występem w Polsce

fot. materiały prasowe
News
Charlotte de Witte

Charlotte de Witte należy oddać szacunek, nawet jeśli nie każdy identyfikuje się z jej stylówką. Ortodoksyjni fani techno krzywią się, gdy o Belgijce mówi się w kontekście reprezentantki sceny. Czy sama zainteresowana w ogóle się tym przejmuje? Nic na to nie wskazuje. Charlotte de Witte idzie jak burza, podbijając kolejne festiwale i kluby, jak i eksplorując energetyczną muzykę klubową. Pod koniec roku Warszawa okaże się jej kolejnym przystankiem. Sprawdź szczegóły wydarzenia.

Charlotte de Witte. Fenomen w skali światowej

Kariera Charlotte to prawdopodobnie jedna z najbardziej fascynujących historii ostatnich lat na współczesnej scenie z elektroniczną muzyka taneczną. Wychowała się w Gent, niegdyś stolicy gatunku za sprawą ikonicznego I Love Techno, gromadzącego co roku ponad 15 000 fanów gatunku z dosłownie każdego zakątku świata. To jeden z tych przykładów, gdzie dzięki ogromnej pracy i właściwym ruchom marketingowym trafia się z parkietu prosto za DJ-kę najlepszych i największych przestrzeni z muzyką klubową.

Charlotte de Witte - welcome back. Belgijka z kolejnym występem w Polsce
Charlotte de Witte / fot. materiały prasowe

Czytaj także: Charlotte de Witte zakłada nowy sublabel swojej wytwórni KNTXT

Gwałtowny rozwój na scenie Charlotte zaowocował tym, że jest jednym z najbardziej pożądanych nazwisk w dzisiejszej muzyce elektronicznej. Liczne występy na wszystkich kontynentach, okładki Mixmag i DJ Mag, wysokie pozycje na listach przebojów oraz posiadanie jednego z najsilniejszych profili w mediach społecznościowych potwierdzają jej status jako nouveaux techno royalty. Poprzez swoją wytwórnię KNTXT Charlotte de Witte organizuje wydarzenia, wydaje muzykę i kreuje audycje radiowe. KNTXT oznacza czystość, siłę i progresję w tętniącej życiem i ciągle ewoluującej scenie techno.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Charlotte De Witte b2b Enrico Sangiuliano live at Burning Man 2022

Welcome back

Charlotte de Witte pojawiała się w naszym kraju kilkukrotnie. Po raz pierwszy mogliśmy ją usłyszeć podczas Audioriver w 2019 roku. Od tamtego czasu jeszcze dwa razy Polscy fani nie musieli wyjeżdżać za granicę kraju, aby usłyszeć występ Belgijki. Charlotte pojawiła się na zeszłorocznej edycji Mayday oraz przy okazji ostatniego Fest Festivalu w Chorzowie. Dzisiaj potwierdzony został jej kolejny występ zaplanowany na 2 grudnia. Tym razem Charlotte pojawi się ze swoim 2-godzinnym setem w EXPO XXI w Warszawie! Więcej szczegółów wkrótce.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →