Chris Liebing i Charlotte de Witte nagrali wspólną EPkę. Premiera tuż, tuż

News
Chris Liebing Charlotte de Witte

Chris Liebing i Charlotte de Witte zapowiedzieli premierę wspólnego wydawnictwa. EPka ukaże się pod szyldem niedawno założonej przez Beligijkę wytwórni.

Jeśli chodzi o lata, dzieli ich prawie ćwierć wieku. Jeśli chodzi o muzykę, dzieli ich znacznie mniej. Chris Liebing zaczął przygodę jako didżej i producent, zanim Charlotte de Witte pojawiła się na świecie. Nie zmienia to faktu, iż każde z nich jest ważną postacią dla muzyki techno. Połączenie sił na jednym wydawnictwie to ogromna gratka dla wszystkich.

Chris Liebing i Charlotte de Witte o współpracy

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na pomysł połączenia sił autorzy zamieszania wpadli podczas spotkania na ubiegłorocznej edycji festiwalu Awakenings. Charlotte de Witte wspomina to w ten sposób:

Wymieniliśmy między sobą wiele śmiechu, kilka piw i milion różnych wersji miksowania obu utworów. Uważam Chrisa za mojego przyjaciela i jestem bardzo dumna i zaszczycony, że mogłam z nim współpracować przy tej EPce.

Chris Liebing i Charlotte de Witte – szczegóły wspólnej EPki

Zgodnie ze słowami de Witte, na EPce pojawią się dwa utwory. Jeden z nich to In Memory, a drugi Liquid Slow. Właśnie tak zatytułowane zostało wydawnictwo Liebinga i de Witte.

EPka Liquid Slow ukaże się 27 września. Jej wydaniem zajmie się KNTXT, niedawno powołana do życia wytwórnia de Witte. Nazwa labelu jest już znana zdecydowanie dłużej niż on istnieje. Pod tym samym aliasem belgijska producentka i didżejka prowadziła autorski cykl imprez czy audycji radiowych.

Chris Liebing i Charlotte de Witte – czy usłyszymy wspólny materiał na żywo?

Wygląda na to, iż już niebawem nadarzy się okazja, by posłuchać jak materiał z EPki sprawdzi się na żywo. Mowa tu nie tylko o odegraniu utworów podczas setów każdego z autorów. de Witte zaprosiła Liebinga do udziału w imprezie, którą Belgijka zorganizuje podczas tegorocznej edycji Amsterdam Dance Event.

Wydarzenie będzie nosić ten sam tytuł, co wytwórnia producentki i didżejki, a mianowicie KNTXT. Ponadto także w listopadzie w Antwerpii odbędzie się impreza, na której de Witte i Liebing znów zagrają wspólnie.

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →