„Apollo” wylądował. Nowa EP-ka Charlotte de Witte trafiła do sprzedaży

fot. FestFetival.pl
News
Sci-fi techno od Charlotte de Witte

Niezwykle popularna również w naszym kraju producentka i DJ-ka Charlotte de Witte zaprezentowała nam swoją najnowszą minipłytę, na którą trafiły cztery premierowe kawałki.

Sci-fi techno od Charlotte de Witte

W piątek 14 października Charlotte de Witte wydała oficjalnie swoją najnowszą EP-kę zatytułowaną Apollo. Zawierające cztery utwory wydawnictwo to pierwsza porcja nowej muzyka belgijskiej gwiazdy techno od czasu kwietniowej minipłyty Universal Consciousness oraz wypuszczonej w 2021 EP-ki Asura. Wszystkie krążki zostały wydane poprzez należący do de Witte label KNTXT.

Apollo to wysokooktanowa porcja techno, którą belgijska artystka z wyczuciem doprawia klimatami rodem z filmów sci-fi. Efekt końcowy robi naprawdę znakomite wrażenie. Całość płyty możecie odsłuchać poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ogrom i samotność kosmosu zawsze mnie interesowały – to kontrast między monumentalną władzą a próżnią pomiędzy nimi. Te cechy są również charakterystyczne dla muzyki techno, która jest czystą prostotą o zróżnicowanej mocy

– w ten sposób zapowiadała swoje najnowsze wydawnictwo artystka.

Charlotte de Witte – Apollo EP – lista utworów:

  1. Missing Channel (Original Mix)
  2. Apollo (Original Mix)
  3. Mercury (Original Mix)
  4. PPC (Original Mix)
fot. Okładka płyty Apollo

Belgijskie archiwa

W maju tego roku Charlotte de Witte uruchomiła archiwalny oddział KNTXT o nazwie Époque, który ma na celu podkreślenie wkładu belgijskiego clubbingu dla światowej sceny muzyki elektronicznej. Oddział w swojej ofercie posiada m.in. cyfrową bibliotekę i retro merch.

Przypomnijmy, że artystka była jedną z głównych gwiazd tegorocznej edycji śląskiego Fest Festivalu. Naszą relację z całości imprezy, w tym również z występu de Witte, możecie przeczytać pod tym linkiem. I nie zapomnijcie dać znać na naszym Facebooku w komentarzu do posta nt. tego artykułu, jak Wam się podoba Apollo!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →