„Apollo” wylądował. Nowa EP-ka Charlotte de Witte trafiła do sprzedaży

fot. FestFetival.pl
News
Sci-fi techno od Charlotte de Witte

Niezwykle popularna również w naszym kraju producentka i DJ-ka Charlotte de Witte zaprezentowała nam swoją najnowszą minipłytę, na którą trafiły cztery premierowe kawałki.

Sci-fi techno od Charlotte de Witte

W piątek 14 października Charlotte de Witte wydała oficjalnie swoją najnowszą EP-kę zatytułowaną Apollo. Zawierające cztery utwory wydawnictwo to pierwsza porcja nowej muzyka belgijskiej gwiazdy techno od czasu kwietniowej minipłyty Universal Consciousness oraz wypuszczonej w 2021 EP-ki Asura. Wszystkie krążki zostały wydane poprzez należący do de Witte label KNTXT.

Apollo to wysokooktanowa porcja techno, którą belgijska artystka z wyczuciem doprawia klimatami rodem z filmów sci-fi. Efekt końcowy robi naprawdę znakomite wrażenie. Całość płyty możecie odsłuchać poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ogrom i samotność kosmosu zawsze mnie interesowały – to kontrast między monumentalną władzą a próżnią pomiędzy nimi. Te cechy są również charakterystyczne dla muzyki techno, która jest czystą prostotą o zróżnicowanej mocy

– w ten sposób zapowiadała swoje najnowsze wydawnictwo artystka.

Charlotte de Witte – Apollo EP – lista utworów:

  1. Missing Channel (Original Mix)
  2. Apollo (Original Mix)
  3. Mercury (Original Mix)
  4. PPC (Original Mix)
fot. Okładka płyty Apollo

Belgijskie archiwa

W maju tego roku Charlotte de Witte uruchomiła archiwalny oddział KNTXT o nazwie Époque, który ma na celu podkreślenie wkładu belgijskiego clubbingu dla światowej sceny muzyki elektronicznej. Oddział w swojej ofercie posiada m.in. cyfrową bibliotekę i retro merch.

Przypomnijmy, że artystka była jedną z głównych gwiazd tegorocznej edycji śląskiego Fest Festivalu. Naszą relację z całości imprezy, w tym również z występu de Witte, możecie przeczytać pod tym linkiem. I nie zapomnijcie dać znać na naszym Facebooku w komentarzu do posta nt. tego artykułu, jak Wam się podoba Apollo!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →