Charlotte de Witte szykuje premierę nowej muzyki. Próbkę materiału dostaliśmy na Tomorrowland

fot. Charlotte de Witte by Marie Wynants / Facebook
News Zapowiedzi
Charlotte de Witte szykuje premierę nowej muzyki. Próbkę materiału dostaliśmy na Tomorrowland

W ubiegłym tygodniu popularna belgijska DJ-ka i producentka Charlotte de Witte uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojej nadchodzącej EP-ki o nazwie Apollo. Będzie to jej drugie miniwydawnictwo po wydanej w kwietniu Universal Consciousness.

Charlotte de Witte – to jest jej rok

Minionego lata Charlotte de Witte była na ustach zarówno fanów, jak i krytyków. W trakcie sezonu letnich festiwali jej występy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – zarówno na Tomorrowland, jak i na naszym rodzimym FEST Festivalu, o czym pisaliśmy w naszej relacji. Niestety nie obyło się bez wpadek – szerokim echem w środowisko obił się jej nieudany występ na Pukkelpop, który był spowodowany usterką i w konsekwencji brakiem odpowiedniego zastępczego miksera z efektami.

Charlotte de Witte at Tomorrowland 2022 (Main Stage)

Pół roku po premierze Universal Consciousness belgijska artystka ma w zanadrzu nową muzykę, a część z materiału mogliśmy już usłyszeć podczas jej letnich występów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ogrom i samotność kosmosu zawsze mnie interesowały – to kontrast między monumentalną władzą a próżnią pomiędzy nimi. Te cechy są również charakterystyczne dla muzyki techno, która jest czystą prostotą o zróżnicowanej mocy

– tak zapowiada swoje najnowsze wydawnictwo Charlotte de Witte.

Zobacz także: Munocast 009 :„Nie lubię klubowej napinki ani snobizmu” – Kacper Ponichtera

EP-ka będzie zawierać cztery utwory i zostanie wydana przez własną wytwórnię Charlottle – KNTXT. Chociaż album będzie dostępny w cyfrowych serwisach streamingowych, fani mogą również poszukać fizycznej kopii zarówno w wersji standardowej, jak i limitowanej. Nieoficjalnie wiadomo, że wydawnictwo ma się ukazać już w najbliższy piątek, 14 października.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →