Audioriver prezentuje podział artystów na dni

Fot. Materiały organizatora
News
Audioriver, Audioriver 2022, Płock, Festival

Do festiwalu Audioriver został miesiąc z hakiem i organizatorzy zaprezentowali właśnie, jak wygląda podział artystów na festiwalowy weekend. Dodatkowo ruszyła sprzedaż biletów jednodniowych na plażę.

Audioriver 2022: Kto kiedy zagra?

Przed nami cały czas zapewne jeszcze kilka ogłoszeń od organizatorów festiwalu Audioriver, ale już teraz dowiedzieliśmy się, kiedy wystąpią w Płocku dotychczas potwierdzeni artyści między 29 a 31 lipca. Sprawdzić to możecie na poniższych grafikach:

Audioriver prezentuje podział artystów na dni
Fot. Materiały organizatora
Audioriver prezentuje podział artystów na dni
Fot. Materiały organizatora

Organizatorzy poinformowali także, że ruszyła sprzedaż biletów jednodniowych na plażę. Do końca czerwca możecie je kupić za 250 zł, a od 1 lipca aż do terminu festiwalu ich cena to 300 zł.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dla tych, co kochają dobrą muzykę

Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce i zarazem wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. To tutaj można jednocześnie zobaczyć najsłynniejszych na świecie reprezentantów house’u, techno i drum&bassu, jak i światowe gwiazdy elektroniki ocierającej się o pop, rock czy hip-hop.

Festiwal łączy wiele światów i wszyscy tutaj są równi. Gigant sceny jest tak samo ważny jak nieznany eksperymentator. Fan Audioriver jeżdżący do Płocka od lat jest równie istotny, jak początkujący słuchacz elektroniki. Organizatorzy wydarzenia i niezwykle pozytywna publiczność festiwalu witają z otwartymi ramionami wszystkich, którzy kochają dobrą muzykę i chcą zużyć dużo energii na wyrażaniu tego podczas koncertów, live-actów i setów DJ-skich.

W tym roku w Płocku wystąpią m.in.: AKSAMIT, BAASCH, BICEP LIVE, CATZ N DOGS, CORMAC, GORGON CITY, I HATE MODELS, JOYHAUSER, MONSTER, NEON CHAMBERS LIVE, OCTO OCTA, PEACH, ROBERT HOOD LIVE, SOLOMUN, THE BLAZE i WHOMADEWHO.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →