Wysokiej jakości techno ponownie w Tamie. Kolejna noc ryzydentów i powrót gwiazdy po latach

Fot. Amotik / Facebook
Eventpromo
Tama, Amotik

Amotik, Sin, Gary Holldman, a do tego Party Shorts I SWF 2022 – nowy weekend w Tamie prezentuje się całkiem okazale. Ostatnie dni przed oficjalnym zakończeniem sezonu wiosennego rozpoczną się nietypowo, bo od festiwalu filmowego. Zanim jednak przejdziemy do konkretów, musimy odnieść się do pewnej sprawy.

Pod ostatnim wywiadem z przedstawicielami Tamy ktoś żartobliwie napisał, że chyba czas na zmianę nazwy profilu na „munoTama”. Nie ukrywamy — odbyły się w tej sprawie rozmowy. Niestety, projekt ustawy zmieniającej nazwę naszego portalu nie przeszedł pierwszego czytania, dlatego — ku niezadowoleniu niektórych — zostajemy przy obecnej nazwie. Rozczarowanie, smutek, żal — wiemy, co czujecie. My jednak nie załamujemy rąk i lecimy dalej. Bo i contentu dużo, a i teksty o eventach same się nie napiszą. Zwłaszcza Tamy. Jak co wtorek/środę.

Fot. Short Waves Festival

Tama. Kamera, akcja!

Kontynuując niepisaną tradycję, śpieszymy z anonsem pierwszego z dwóch wydarzeń zaplanowanych na piątek. Mowa o Party Shorts będącym częścią Short Waves Festival, międzynarodowego festiwalu filmów krótkometrażowych z Poznania. Zaplanowana w dniach 14-19 czerwca czternasta edycja projektu to blisko 100 wydarzeń w dwudziestu lokalizacjach przestrzeni miejskiej i prawie 300 filmów, w tym 89 konkursowych. Przestrzeń klubowa Tamy zostanie wykorzystana do zaprezentowania sześciu pokazów, które łącznie będą trwały 90 minut.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ponoć mała impreza jeszcze nikogo nie zabiła! Wczuj się w rytm muzyki i daj się wciągnąć w porywające jak wir parkietu historie o tym, co może się zdarzyć podczas wspólnych wyjść na miasto. Przygotowanie do wyjścia, droga do klubu i wreszcie – taniec, w którym można się zatracić i zapomnieć o tym problemach dnia codziennego… gorzej jeśli na imprezie czekają kolejne. A nawet jeśli, to tylko dens ma sens, więc zaczynajmy zabawę

– piszą organizatorzy.

Zaraz po festiwalu nie mniejsze show zaserwuje nam Amotik, a wraz z nim ldwq. Urodzony w Indiach, a wychowany na Wyspach artysty wraca na Niezłomnych 2 po kilkuletniej przerwie, mając na karku bagaż muzycznych doświadczeń, zupełnie inaczej postrzegający go jako artystę. Niegdyś „tajemnicza i utalentowana postać z Berlina, która od 2015 roku tłoczy winyle własnym sumptem„, dziś nazwisko gorące niczym hinduskie słońce oświetlające pustynię Thar.

Zwieńczeniem weekendu będzie druga w ostatnim czasie noc rezydentów. Zaplanowana na godzinę 23:30 idzie tym razem w ręce dwójki Gary Holldman & Sin. Spodziewana mieszanka różnych stylów techno wysokiej jakości. Przyjdź i przekonaj się sam_a.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →